Nejau tikrai manote, kad visi orkai nugalėti ir pasaulyje pagaliau įsivyravo taika? Ne. Tikrai ne. „Robot Entertainment“ taip lengvai nepaleis populiarios savo bokštelių gynybos frančizės. Studija anonsavo nemokamą, naująjį šios orkų žudymo frančizės žaidimą „Orcs Must Die! Unchained“.

Tad orkų žudymas vėl grįžta! Ir orkų bus dar daugiau nei buvo ankščiau. Žaidimas taps dar gylesnis, pasiūlys naujus veikėjus, žemėlapius, spąstus. Žaidėjai galės susivienyti į komandas po 5 žaidėjus su draugais arba kompiuterio valdomais veikėjais ir taip bandyti kautis prieš orkų bangas bei pasirodyti prieš kitas komandas kaip gerai jūsų komanda moka žudyti orkus.

„Orcs Must Die! Unchained“ šiuo metu yra ankstyvoje kūrimo stadijoje, tad kada jo sulauksime prognozuoti kol kas sunku. Tačiau jeigu išties labai mylite… tiksliau nekenčiate orkų ir jau dabar norite juos imti ir žudyti, galite įsigyti „Founder’s Pack“ už 149,99 JAV dolerius bei nedelsiant gauti priėjimą prie žaidimo. Į rinkinį įeina galimybė jau dabar išbandyti žaidimą, penki herojai, auksiniai už $200, penki išskirtiniai skin’ai, extra alpha kodas, trys beta raktai, penkios „Orcs Must Die!“ bei „Orcs Must Die! 2“ kopijos ir priėjimas prie specialaus forumo.