Kino filmų svetainė „The Digital Bits“ praneša, kad Žiedų Valdovo trilogija pasirodys „Blu-ray“ diskuose greičiausiai 2009 metų pradžioje.

„Warner Bros“ taip pat paskelbė galimą šio filmo pasirodymą HD kokybe kitais metais. „Mūsų šaltiniai sako, kad visi trys Žiedų Valdovo filmai yra planuojami Blu-ray išleidimui 2009 metais, nors mes dar nesame įsitikinę, ar tai bus kino teatro, išplėstieji ar abu filmo variantai“.

Nežinantiems kas yra išplėstoji (extended) versija, tai yra prailgintos visos trys filmo dalys naujomis ir dar nematytomis scenomis. Jos nebuvo rodomos kino teatro versijose, todėl norintys dar labiau pasinerti į Žiedų Valdovo pasaulį turėtų imti būtent „extended“ versiją.

„Blu-ray“ yra laikomas geriausiu DVD formatu, po to, kai jis laimėjo „formatų karą“ prieš „Toshiba HD-DVD“. „Blu-ray“ gali pasiūlyti didelę talpą, „Full HD video“ vaizdo kokybę su aukštos kokybės 1920×1080 rezoliucija. Jums reikės „blu-ray“ player‘io norint leisti filmus šiuo formatu.

Kol kas tikslesnės datos apie filmo pasirodymą nėra, belieka laukti ir stebėti naujienas apie galimą filmo pasirodymą „Blu-ray“ diskuose.