„Warner Bros“ maloniai praneša, kad „Lord of the Rings Online“ bus prieinamas visiems žaidėjams jau nuo rugsėjo 10 dienos.

„Turbine“ bei „Codemasters“ visą vasarą rengė „Free-to-Play“ versiją ir beta metu pristatė specialią „Turbine“ parduotuvę pačiame žaidime. Kadangi žaidėjai turės nemokamą priėjimą prie žaidimo, todėl jame bus daugybe apribojimų, kuriuos bus galima lengvai išspręsti žaidime esančioje parduotuvėje. Jos dėka galėsime įsigyti naujų priedų, užduočių rinkinius, papildomus daiktus, priėjimą prie naujų regionų ir dar daugiau gėrybių.

Visi naujokai nė karto nesumokėję už žaidimą bus laikomi „Free Player“ žaidėjais. Žaidėjai, kurie ką nors bent kartą nusipirks iš žaidime esančios parduotuvės automatiškai taps „Premium“ vartotoju. Na o žaidėjai, kurie sumokės mėnesinį mokestį, taps „VIP“ žaidėjais. Jei norite sėkmingai žaisti „LotRO“ ir toliau turėti visas galimybes, tuomet laikykite savo žaidimo prenumeratą aktyvią.

Kūrėja pažadėjo, kad kartu su „Free-to-Play“ versijos startu sulauksime ir naujo Enedvaito regiono kartu su istorijos pratęsimu. Taigi, aukšto lygio žaidėjai turės puikią progą sugrįžti į žaidimą ir tęsti nuostabią Žiedų Valdovo istoriją.

Sužinoti daugiau apie žaidimą galite oficialiame tinklapyje.