„Logitech“ šiandien pristatė naujausią „diNovo“ serijos klaviatūrą – „diNovo, Mac Edition“. Šioje „Apple“ kompiuteriams skirtoje klaviatūroje didžiausios naujovės yra „PerfectStroke“ klavišų technologija, taip pat be papildomo įkrovimo ja galima naudotis net tris metus.

„Pristačius naująją „diNovo, Mac edition“, „Apple“ entuziastai turės dar didesnį pasirinkimą perkant prie Mac kompiuterių stiliaus tinkančią klaviatūrą, – teigia „Logitech“ klaviatūrų padalinio vadovas Denis Pavillard. – Kiek anksčiau pristatyta „diNovo Edge“ turi įkraunamą bateriją ir lietimui jautrų garso reguliavimą, tuo tarpu naujoji „diNovo“ klaviatūra turi programuojamus klavišus, kuriais galima patogiau pasiekti dažniausiai naudojamas programas.“

Naujoji „Logitech diNovo, Mac Edition“ pasižymi ypatingu stiliumi. Klaviatūros paviršius pagamintas iš akrilo stiklo (Plexiglas), kuris yra patrauklesnis bei gerokai tvirtesnis už įprastą stiklą, o klaviatūros storis siekia vos 22,1 mm (nuo pagrindo iki mygtukų viršaus). Nepamiršta ir stilinga šlifuoto aliuminio atrama rankoms, kuri ne tik dailiai atrodo, bet ir leidžia rankoms pailsėti.

„diNovo, Mac Edition“ įdiegta „PerfectStroke” klavišų technologija, kuri užtikrina lengvą ir tolygų kiekvieno klavišo paspaudimą. Nepriklausomai nuo to, ar klavišas spaudžiamas centre ar krašte, jam nuspausti nereikia papildomos jėgos, o nedidelis klavišų aukštis darbui suteikia itin didelį komfortą.

Su specialiais programuojamais mygtukais pasiekti mėgstamiausias programas taps dar lengviau – vienu paspaudimu galima įjungti ar patekti į tokias programas, kaip „Safari“, „iTunes“, „Expose“ ir t.t. Klaviatūroje yra ir garso reguliavimo bei muzikos valdymo mygtukai.

Duomenų perdavimui „diNovo“ klaviatūroje naudojama 2,4 GHz bevielė technologija, kuri pašalina aplinkos trikdžius ir panaikina ryšio trūkinėjimus. Optimizavus energijos sąnaudas, klaviatūros baterijos įkrovimo užteks net trims metams.

Naujoji Mac kompiuteriams skirta „diNovo“ klaviatūra suderinama su visais „Appple“ kompiuterių modeliais, įskaitant ir „MacBook Air“, „iMac“, Macbook“ ar „MacBook Pro“.

Mac kompiuteriams skirta „Logitech diNovo“ bevielė klaviatūra pasirodys jau lapkričio mėnesį. Rekomenduojama mažmeninė produkto kaina – 89,99 eurai.