Šiandien, „Logitech“ paskelbė, kad laimėjo septynis apdovanojimus parodoje „2008 CES Innovations“ už meistriškumą dizaine ir technikoje, tarp jų už „Logitech G13“ pažangųjį žaidimų pultą, kuris pelnė „Geriausios žaidimų periferijos“ apdovanojimą, ir už „Harmony 1100“ pažangųjį universalų nuotolinį valdymą, kuris pelnė „Geriausio namų kino sistemos priedo“ apdovanojimą.

„Logitech“ bendrovei tenka ypatinga garbė būti pagerbtai tokios prestižinės žiūri komisijos,” – sakė „Logitech“ prezidentas ir vienas iš kompanijos vadovų Gerald P. Quindlen. „Tai, kad „Logitech“ laimėjo septynis „CES Innovation“ apdovanojimus antrus metus iš eilės, patvirtina mūsų stiprų atsidavimą novatoriškai kūrybai ir technikai. Mes labai džiaugiamės, kad šie „Logitech“ produktai yra dėmėsio centre kartu su kitais pažangiausiausiais produktais iš viso pasaulio.”

„Logitech“ 2009 metų apdovanojimus pelniusieji produktai yra:

Geriausia naujovė pramoginių priedų namams kategorijoje – „Logitech Harmony 1100 Advanced“ universalus nuotolinio valdymo pultas. „Logitech Harmony 1100“, siūlo galingą namų pramogų valdymą su 3,5 colių įstrižainės spalvotu lietimui jautriu ekranu. „Logitech“ naujausias valdymas turi jutiklinio ekrano sąsają, kuri leidžia įvesti norimas komandas, ten kur norite.

Dėl visiškai pertvarkytos programinės įrangos, 3,5 colių prisilietimui jautrus ekranas, pasižymintis QVGA raiška, yra puikus jūsų sistemos valdymo pagrindas. Naudodami naująją „Harmony“ programinę įrangą galite išsirinkti dažniausiai naudojamas komandas ir jas palikti ekrane. Pavyzdžiui, jei mėgstate žiūrėti filmus ir nuolat naudojate „play“ ir „pause“ mygtukus, galite „Harmony 1100“ nustatyti, kad šios komandos būtų tiesiogiai prieinamos ekrane kai tik filmas prasideda.

Geriausia naujovė elektroninės technikos žaidimams kategorijoje – „Logitech G13“ žaidimų pultas. „CES 2009“ dizaino ir technikos apdovanojimo laimėtojas: geriausios elektroninės technikos žaidimams laureatas „Logitech G13“ yra hibridinis kompiuterinių žaidimų pultas, pakeičiantis klaviatūrą ir pelę. Pultas suteikia visišką žaidimo komfortą ir kontrolę tiek Mac, tiek PC kompiuteriuose. Dėl ergonomiškos formos, patogaus funkcionalumo bei mini-vairalazdės „Logitech G13“ pultas suteikia galimybę žaisti dar patogiau, o tuo pačiu ir geriau. Šis įrenginys papildo „Logitech G15“ žaidimų klaviatūrą ir „Logitech G9“ lazerinę pelę.

Pultas suteikia daugiau patogumo, nes yra išlenktas pagal natūralią delno ir pirštų formą, o įdubę pagrindiniai mygtukai leidžia lengvai atskirti klavišus. G13 pulte esantys trys žaidimo režimai, 25 programuojami klavišai ir programuojamas analoginė mini-vairalazdė jūsų žaidimą leidžia kontroliuoti 87 skirtingais būdais. Mėgstamiausiems herojams galima sukurti klavišų kombinacijas tiesiog žaidimo eigoje, jo net nesustabdant.

Gerbtiniausias elektroninės technikos žaidimams kategorijoje: „Logitech G35 Headset“ ausinės
„Logitech G35“ ausinės yra pirmosios, kurios suteikia 7.1 erdvinį garsą, o tai leidžia visiškai pasinerti į žaidimo dinamiką – komplektas puikiai derantis su augančiu veiksmo žaidimų populiarumu ir aukščiausios raiškos filmais, kurie palaiko 7.1 kanalų erdvinius garsus.

Dėl patobulintos antrosios kartos „Dolby Headphone“ technologijos, G35 ausinės atkuria sudėtingą kambario akustiką bei išsamaus išorinio garso lauką. Savitas, ausis apgaubiantis dizainas G35 ausinėse sulaiko aplinkos garsus, kurie gali trukdyti jūsų pramogai, o reguliuojamas ir triukšmą mažinantis mikrofonas pabrėžia jūsų balsą ir slopina pašalinį triukšmą.

Gerbtiniausias elektroninės technikos žaidimams kategorijoje – „Logitech Driving Force GT“. „Logitech Driving Force GT“ žaidimų vairas – oficialus „Gran Turismo“ žaidimo serijos vairas, kuris pasižymi atoveiksmio funkcija ir turi novatorišką 24 pozicijų valdymo ratuką, leidžiantį žaidimo metu kontroliuoti stabdžių jėgos pasiskirstymą tarp priekinių ir galinių ratų, ratų praslydimo kontrolę ar automobilio pakabos kietumą. „Logitech Driving Force GT“ vairas žaidėjams suteikia tikroviškiausią ir itin tikslų „Playstation 3“ serijos lenktynių pojūtį žaidimo metu.

„Driving Force GT“ lenktynių vairą kruopščiai projektavo „Logitech“ ir „Polyphony Digital“ bendrovės, pastaroji sukūrė žaidimo „Gran Turismo“ serijos žaidimus. Kompanijos dirbo kartu, kad sukurtų unikalų ir tikrovišką automobilio valdymą su valdikliu, kuris leidžia padidinti stabdžių jėgą galiniams ratams ar juos užblokuoti ir tuom išprovokuoti galinės ašies slydimą.

Gerbtiniausias audio priedų kategorijoje – „Logitech Squeezebox Boom“. „Logitech Squeezebox Boom“ yra pirmasis „Logitech“ muzikos grotuvas, pasijungiantis į namų tinklą ir grojantis muziką iš interneto ar kompiuterio muzikinės saugyklos. Turėdami „Logitech Squeezebox Boom“ grotuvą galite klausyti skaitmeninės muzikos savo virtuvėje, miegamajame ar bet kurioje kitoje namų vietoje be papildomai prijungiamų išorinių garsiaklabių.

Naująjį „Logitech“ muzikinį grotuvą tereikia prijungti prie elektros šaltinio ir jis automatiškai suranda namų bevielį tinklą prie kurio prisijungia. Galite klausyti muziką iš savo kolekcijos kompiuteryje, mėgstamą interneto radijo stotį ar tiesiog prisijungti prie „Rhapsody“, „Last.FM“, „Slacker“, „Pandora“ arba „Sirius“ muzikos portalų, net kai kompiuteris išjungtas.

Gerbtiniausias kompiuterio išorinių įrenginių kategorijoje – „Logitech Z-5“ garso kolonėlės. Skirtingai nuo standartinių asmeninio kompiuterio garsiakalbių, kurie skleidžia garsą viena kryptimi, „Logitech Z-5“ garsiakalbiai naudoja visakryptę akustiką, kuri kuria iš esmės platesnį garso lanką – tai ypač naudinga ypatybė, jei jūs dažnai perkeliate savo nešiojamąjį kompiuterį iš vienos vietos į kitą. Novatoriška garsiakalbių technologija, anksčiau buvo tiktai brangiose namų kino sistemose.

Šioje „Logitech Z-5“ garsiakalbių kuriamoje visakryptėje akustikoje naudojami pirmyn ir atgal judantys garso nešikliai, kurie perduoda garsą vienodai visomis kryptimis. Nesvarbu ar klausote savo mėgstamos dainos ar žiūrite „YouTube“ video klipus, iš bet kurio savo kambario kampo jūs gėrėsitės turtingu, artikuliuotu ir minimaliai iškraipytu garsu.

Gerbtiniausias kompiuterio periferijos kategorijoje – „Logitech Illuminated Keyboard“ klaviatūra. Su naująja „Logitech Illuminated“ klaviatūra spausdinimas yra patogus net ir tamsoje. Optimizuojant apšvietimą „Logitech“ sujungė mikrolęšinius reflektorius, daugiasluoksnį dažymą ir lazerinį graviravimą – taip sukurtas stilingas apšvietimas, kuris yra ryškesnis, lengviau pastebimas ir aiškiai išskiria kiekvieną klaviatūros mygtuką. Ar jūs rašote elektroninį laišką ar kalbatės su draugu, reguliuojamas foninis apšvietimas suteikia atitinkamą šviesos kiekį.
Itin plona (0,37 colio arba 9,3 mm nuo pagrindo iki rėmelio), permatomo korpuso „Logitech Illuminated“ klaviatūra suteikia elegancijos bet kuriai darbo vietai. Klaviatūroje išlaikyta pusiausvyra tarp formos ir funkcionalumo – yra visi standartiniai mygtukai, įskaitant ir skaičius, pilną F-klavišų eilę, taip pat greitam valdymui pridėtus vaizdo ir garso reguliavimo klavišus.