Manau kad laukėme pakankamai ilgai, kad visi norintys galėtų pasiruošti bei sudalyvauti Lineage II konkurse.

Visus gautus darbus talpiname šioje naujienoje, ir atiduodame jūsų teismui. Balsavimas vyks iki ateinančio pirmadienio, kuomet suskaičiuosime taškus ir paskelbsime nugalėtojus. Taškai bus skaičiuojami taip: Artojas ir Kukas išsirinks po tris savo favoritus, ir atitinkamai nuo labiausiai patinkančio duos po tris, du bei vieną taškus. Dar tris mėgstamiausius darbus išsirinks ir mūsų prizų steigėjas – NCsoft atstovas Lietuvoje. Na ir games.lt lankytojų išrinkti trys geriausi darbai taip pat gaus taškų. Tuomet skaičiuosime kas ir kiek surinko taškų ir dalinsime prizus!

Gerai, nuobodžioji dalis baigta, laikas parodyti games.lt lankytojų išradingumą. Rasite nuotrakų rinkinius, bei trumpą, pačių siuntėjų pasakojimą (kalba netaisyta) ką jie vaizduoja. Dalyvių nikų neskelbsime, todėl kviečiame balsuoti sąžiningai (visi, kurie susikurs krūvą accountų ir balsuos už savo nuosavus darbus bus diskvalifikuoti ir negaus jokių prizų). Įsidėmėkite jūsų nuomone geriausio darbo numerį, ir apklausoje už jį balsuokite. Apklausą rasite čia, arba pradiniame games.lt puslapyje.

Pradedam!

Nr. 1

Čia mano šuo padariau Leneage 2 raid boss Dog.

Nr. 2

Mano brolis Mantvydas. Persirenges kaip matote 8lvl human fighter`iu.;) Deja, bet p.atck kolkas maza. Na ko noreti…Jam tik 8 metai.

Nr. 3

Nr. 4

As sioja nuotraukoja persirengiau Dar Elf Male Mage kuris „Castina“ FireBall. Naudojau Fotoshopa kad pakeist kuno spalva ir padaryt FireBall nes kunui dazu tiek neturejau o Fire ball tai butu buves labai karstas 😀 naudojau savo firminius sarvus , batus pirstines ir ginkla. Bandziau kad viskas butu kuo panasiau i L2 tai ir gynklai ar sarvai turi panasumu arba yra labai panasus kaip is zaidimo. Uzsidejau dar ir kauke nes panasi yra ir l2 man atrodo kad vadinas „Party mask “
ar kazkaip panasiai.

Nr. 5

Modelis vilki Elfiu kostiuma pasiuta pagal originalu Majestic Robe seta. 3 entuziastai siuvo rubus specialiai siam konkursui. Modelis su jais jautesi patogiai ir nenorejo ju nusivilkti. Sunaudota: 3 metrai auksa imituojancios juosteles, 1,5 metro silko, autestiski neriniai, kuriems virs 60 metu!
Modelis: Havanos Bishonas
Amzius: 10 menesiu
Svoris: 5 kg
Vaidino: Lineage 2 Elfu Spellsingeri
Elgesi: profesionaliai

Nr. 6

As pasidariau karda is popieriaus na bandziau pavaizduod tuo gerojus tamsiai apsirengusi ir tipo tas dviratukas kaip drakonas.

Nr. 7

D grade Brigandine armor. Labiausiai mane suzavejes sarvas zaidime. D grade Brigandine skydas, is tos pacios serijos/komplekto kaip ir visas sarvas. C grade geriausia kuoka. Naudotos medziagos: Popierius, piestukas, klijai, geliniai sratinukai ir 2 flamasteriai.

Nr. 8

Aš puolu monstrą su savo „sumoneriu“ ar kaip jis vadinas. Gyvunėlis žodžiu. Aš puolu su super ginklu: Wii pultu. Rezultatai iš praeities: dvi mėlynes į galvą broliui. Šį kart jis su efektais. Scec. efektams naudota programa „Paint“. Drabužiai: Naudotas svečių kambaryje rastas chalatas, su kuoriuo dažnai vaidimu „R.Cycėną“. Gyvunėlis: Vardas: Beta. Veislė: Pitbuliškas maišytas šarpėjus. Užpuolimas buvo pavykęs, tačiau aš norejau kitos gyvunėlio pozos, o gyvunėlis tingėjo pozuoti ir norėjo valgyt.

Nr. 9

Kaip tikriausiai matosi nuotraukoje esu dvarfė su cougar, o shop’o info matosi, kurio prizo labiausiai noriu 🙂 dvarfė be šarvų nes tikriausiai pardavė, kad sukauptų adenų Lineage II Collector’s Edition nusipirkt 🙂 su ginklu tos pačios bėdos… užtat kojinės gražios! ir kacas visai nieko!

Štai ir viskas:) 9 puikūs dalyviai. Kviečiame balsuoti ir prisidėti prie geriausiųjų išrinkimo!

Laukite žinių kitą savaitę.