Jau kitą savaitę Lietuvoje prekyboje pasirodys naujausias „LG Electronics“ (LG) flagmanas „G4″ (modelis H815). G4 yra moderniausias LG telefonas, kuris sujungia eleganciją, aukščiausią vaizdo kokybę ir į vartotoją orientuotą naudojimo patirtį.

Viena iš išskirtinių „LG G4″ savybių yra išmaniuosiuose telefonuose dar retai naudojamus 1,8 mm diafragmos lęšius, pritaikytas 16 mln. taškų kamerai – ši kombinacija užtikrina puikios kokybės nuotraukas net ir esant blogoms apšvietimo sąlygoms. Rankinis režimas suteikia galimybę patiems nustatyti kameros fokusuotę, užrakto greitį, ISO nustatymus, išlaikymo lygį ir baltos spalvos balansą kiekvienai nuotraukai. Be to, nuotraukas galima išsaugoti ir RAW formatu, kuris, skirtingai nuo daugeliui įprasto JPEG formato, leidžia kur kas tiksliau redaguoti nuotraukas. Asmenukių mėgėjams pritaikyta 8 mln. taškų priekinė kamera, skirtą ryškiems, detaliems portretams ir grupinėms nuotraukoms.

„LG G4″ yra pirmasis išmanusis telefonas su 5,5 colių įstrižainės „IPS Quantum Display“ ekranu, kurio spalvų reprodukcija yra 20 proc. geresnė, o šviesumas ir kontrastas pagerinti atitinkamai 25 ir 50 proc. Tai pirmasis „Quad HD“ raiškos ekranas su „Advanced In-Cell Touch“ (AIT) technologija, kuri sujungia skystųjų kristalų ir lietimui jautrų sensorių į vieną sluoksnį – taip kur kas geriau atkuriamos spalvos ekrane, padidėja lietumo komandų tikslumas. Ilgesnį telefono veikimą užtikrina 3000 mAh talpos keičiama baterija ir energiją taupiau naudojantis „Qualcomm Snapdragon 808″ procesorius su X10 LTE modemu.

Naujajam telefonui pritaikytas „Slim Arc“ dizainas, kurį pabrėžia subtilaus išlinkio ekranas. „Slim Arc“ technologija 20 proc. sustiprina telefono, jam ant grindinio nukritus ekranu žemyn, patvarumą, lyginant su įprastais išmaniaisiais telefonais. Lietuvos rinkai skirtas telefonas turės odinę, trijų skirtingų spalvų apdailą. Bus galima rinktis ir kitokią apdailą – baltą keramikinį viršelį su 3D raštais, pilką kaltinio metalo ar blizgų auksinį viršelį.

Techninės specifikacijos: 

– Procesorius: „Qualcomm Snapdragon 808″ su X10 LTE modemu
– Ekranas: 5,5 colių Quad HD IPS Quantum (2560 x 1440, 538ppi)
– Vidinė atmintis: 32GB eMMC ROM / 3GB DDR3 RAM / microSD kortelė (iki 128GB)
– Kamera: galinė 16.0MP su OIS 2.0 ir 1,8 mm keičiamo židinio nuotolio diafragma ir automatiniu fokusavimu / priekinė 8.0MP su 2 mm keičiamo židinio nuotolio diafragma
– Baterija: 3,000mAh (keičiama)
– Operacinė sistema: Android 5.1 Lollipop
– Dydis: 148,9 x 76,1 x 6,3-9,8 mm
– Svoris: 155 g
– Tinklai: 4G / LTE / HSPA+ 21 Mbps (3G)
– Jungtys: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1LE/ NFC/ USB 2.0
– Spalvos: (keraminė) metalo pilka, keraminė balta, ryškiai auksinė/ (grynos odos) juoda / ruda / raudona
– Funkcijos: Manual Mode/ Gesture Interval Shot/ Qucik Shot.