LG anonsavo antrąjį telefoną su įdiegta Android operacine sistema, pavadinimu „LG GT-540“. Šis telefonas pasižymi puikiu dizainu ir neprastomis techninėmis savybėmis.

Kol kas LG viešai neišplatino kai kurių šio telefono specifikacijų, tačiau jau dabar žinoma, kad šis telefonas turės 3″ 320×480 pikselių „touchscreen“ ekraną su 262 tūkst. spalvų, 3 megapikselių kamera su autofokusavimu. Džiugina ir šio telefono parsisiuntimo bei išsiuntimo savybės(Parsisiuntimas sieks iki 7,2 mbps, išsiuntimas – iki 2 mbps). Taipogi, telefonas turės MicroSD išplečiamąją atmintinę (iki 32 GB), bei FM radiją bei daugelį kitų smulkių savybių. Kol kas nežinoma ar šis telefonas turės WiFi ir GPS, tačiau žmonės stebėję šio telefono demonstraciją, taigė, kad šie dalykai bus. Telefono video grotuvas palaiko beveik visus formatus, įskaitant net DivX ar WMV.

Dar vienas dalykas, dėl kurio verta įsigyti šį telefoną – programa „SNS Manager“, kuri leidžia dalyvauti Facebook, Bebo ar Twitter socialinėse svetainėse. Ir LG pasielgė protingai, žinodama šių puslapių populiarumą ir kitų žmonių baimė atsiplėšti nuo šių puslapių bent valandai.

Kaip minėta, telefonas pasižymi puikiu dizainu. Pats telefonas yra pakankamai plonas, gražias linijas, turi puikų ekraną, bus galima rinktis iš keturių spalvų – standartinių juodos, baltos bei rožinės arba pilkos.

Kol kas tiksli išleidimo data nežinoma, bet tai turėtų būti šių metų Balandis. Kaina taipogi tiksliai nežinoma, tačiau teigiama, kad turėtų kainuoti apie 300-350 eurų (1000-1200 litų).