Japonijos kūrėjas „Level 5“ pranešė kuriantis naują žaidimą „Nintendo DS“ platformai – „Professor Layton and the Mysterious Village“. Šio žaidimo užduotis, pasak kūrėjų, bus sujungti fantastinius elementus su įvairiomis užduotimis, kurios pastaruoju metu tapo populiarios „DS“ kompiuteriuose.

Kaip praneša „Level 5“, pagrindinius vaidmenius žaidime atliks profesorius Reiton (Layton) ir moksleivis vardu Luke. Kol kas tai visa informacija apie žaidimą, tačiau oficialiame tinklalapyje jis atrodo kaip Oliverio Twisto istorijos tęsinys.

Pačio žaidimo kūryba bus patikėta prodiuseriui Akihiro Hino, bet galvosūkiais turėtų rūpintis Akira Tago, kuris Japonijoje išleido keletą knygų apie uždavinius, skirtus lavinti smegenims.

Kompanija „Level 5“ Japonijoje ir pasaulyje yra garsi vaidmenų žaidimais, už kurių kūrimą buvo atsakinga. Ji kūrė tokias serijas, kaip Dark Cloud, Rogue Galaxy ir Dragon Quest.

Kol kas profesoriaus Layton nuotykiai Japonijoje numatyti 2007 metų vasario 15 dieną. Kuomet žaidimas pasirodys Europoje, dar neaišku.