Visiems gerai žinoma zombių mėsmalė „Left 4 Dead 2“ sulauks dar daugiau papildomo turinio. Tiesa, yra viena smulkmenėlė.

„Cold Stream“, taip vadinsis naujoji žaidimo kampanija, buvo sukurta „Left 4 Dead 2“ bendruomenės. Ši sukurta kampanija taip sužavėjo „Valve“, jog ši nusprendė užbaigti pradėtą kūrinį ir pateikti žaidėjams kaip parsisiunčiamą turinį, tačiau prašys ir bendruomenės pagalbos. Kaip rašoma „Valve“ bloge, „Cold Stream“ kampanija nebus kažkuo susijusi su prieš tai buvusiomis. Kitaip sakant, čia nebus nei naujos istorijos, nei naujų dialogų.

Tačiau šitą mažytį nesmagumą atpirks toliau tęsimas „Valve“ pažadas. „Left 4 Dead 2“ sudrebins kitos trys kampanijos iš pirmosios dalies – „Death Toll“, „Dead Air“ ir „Blood Harvest“. Tačiau čia ir pasirodo mažytė smulkmenėlė – šis parsisiunčiamas turinys pasirodys tik po „Portal 2“ pasirodymo.

Kaip „Valve“ skelbia, jau kitą savaitę prasidės „Cold Stream“ testavimas. Testavimo duomenimis, kompanija dalinsis kartu su žaidimo bendruomene, kad žaidėjų patirtis nenueitų veltui. Nors beta testas bus prieinama tik PC ir Mac turėtojams, pagalbos „Valve“ prašys iš visos bendruomenės.

Kompanija užsiminė, kad anksčiau tik trukdžiu „Half-Life“ serijos kūrimui laikyta „Left 4 Dead“ serija, dabar pirmoji ir antroji dalis yra pripažinta didžiosios daugumos žaidėjų ir šie žmonių bei zombių karai užsitarnavo tikrai gerą vardą.

Anonsuotasis parsisiunčiamas turinys pasirodys asmeniniams kompiuteriams, Mac bei Xbox 360 konsolei.