Kiekviena naujiena apie tai, kad kuris nors kompiuterinis žaidimas yra kuriamas ir išmaniųjų telefonų vartotojams, sutinkama labai džiugiai. O ar galėtų būti kitaip? Juk toks sprendimas yra labai naudingas abiems pusėms: kūrėjas gali džiaugtis didesniu žaidėjų skaičiumi bei pelnu, o vartotojai – mėgautis savo mėgstamu žaidimu net ir tuomet, kai neturi galimybės naudotis kompiuteriu. Taigi, ko gero, jau supratote, kad šiandien būtent tokį faktą ir patvirtinsime apie vieną iš kompiuterinių žaidimų.

Kompiuterinių žaidimų kūrėjų kompanija „Riot Games“ paskelbė, kad jau šiuo metu daugybė specialistų ypač intensyviai dirba tam, kad populiarus ir įtraukiantis žaidimas MOBA „League of Legends“ būtų pritaikytas išmaniesiems telefonams. Teigiama, kad darbas vyksta jau daugiau nei metus. Tačiau buvo paskelbtas ir dar vienas faktas – prognozuojama, kad šiais metais išmaniųjų telefonų vartotojai mėgautis šiuo žaidimu, ko gero, dar negalės. Tad, akivaizdu, kad mobiliosios šio žaidimo versijos artimiausiu metu dar nesulauksime, tačiau, jei situacija pasikeistų, mes būtinai jus apie tai informuosime.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad žaidimas MOBA „League of Legends“ per praėjusius metus kūrėjo pajamas padidino maždaug apie 1,4 mrld. JAV dolerių. Ir dar viena detalė – sprendimas kurti mobilią šio žaidimo versiją iš tiesų yra sveikintinas, nes, jei žiūrėtume į statistiką, tai pastebėtume, jog mobilieji žaidimai JAV sudaro 36 proc. vaizdo žaidimų rinkos; o Kinijoje – net 56 proc.