Artėjantis pavasaris žada ne tik šiltesnius orus, bet ir naują žaidimų bangą. Apie daugelį būsimų projektų, kurie turėtų pasirodyti šiais metais, manau esate visi puikiai girdėję. Daugelis jų buvo ilgai reklamuoti, ne kartą atidėti, o kai kurie net ir po kelis kartus.

Todėl Games.lt siūlo jums išrinkti laukiamiausius 2006 metų žaidimus. Mes atrinkome ne tik AK žaidimus, bet ir daugelį konsolėse laukiamų hitų, apie kuriuos manau irgi esate girdėję.

Beje norėčiau priminti, kad atrenkant žaidimus nedalyvavo tie, kurių tiksli išleidimo data nėra paskelbta (nežinai jie pasirodys šiais ar kitais metais) ir tie, kurių pasirodymas išvis yra paslaptis. taigi Duke Nukem Forever sąraše neišvysite.

Savo balsą atiduoti galite jau dabar. Jums tereikia žvilgterėti į kairę Games.lt pusę ir ten surasti balsavimo anketą. Priminsiu, jog atiduoti galite tik vieną balsą, todėl prieš spaudžiant siūlau gerai pagalvoti.

Balsavimas tęsis iki pat pirmadienio, kada mes ir paskelbsime laukiamiausius 2006 metų žaidimus Games.lt. Taigi jūsų dėmesiui nominantai:

Final Fantasy XII (PS2)
Elder Scrolls IV: Oblivion (X360/AK)
Kingdom Hearts II (PS2)
World of Warcraft: The Burning Crusade (AK)
PSI: Sibiro Konfliktas (AK)
Splinter Cell: Double Agent (visos)
Enemy Territory: Quake Wars (AK)
Gears of War (Xbox 360)
Tomb Raider: Legend (visos)