Kaip jau rašėme vakar, šį savaitgalį Rygoje, „Reval Hotel Latvija“ viešbutyje vyksta Nacionalinė Latvijos „WCG“ žaidynių atranka. Per dvi dienas trunkantį turnyrą, mūsų kaimynai turėtų išrinkti visus atstovus, važiuosiančius į didįjį finalą Taline, kitą sekmadienį – rugpjūčio 26 dieną.

Šiuo metu yra žinoma beveik visi Taline Latvijai atstovausiantys dalyviai, išskyrus „Counter-Strike 1.6“ atstovus. Kadangi vakar iš viso užsiregistravo net 62 komandos, tad kovos šiandien šiek tiek užsitęsė. Taip pat dar neaiškūs ir „Warcraft III“ žaidimo dalyviai.

Bet šiuo metu mes jau žinome „Starcraft“, „NFS“ ir „FIFA“ žaidimų dalyvius, kuriuos ir skubame jums priminti. Su visais jais mūsų tautiečiai turės varžytis, norėdami iškovoti kelialapį į didįjį finalą.

Counter-Strike
1. eclipse – kelionė į Taliną
2. intoxicated – kelionė į Taliną
3. contra.lv – mobilus telefonas

FIFA 07
1. Andruxa – kelionė į Taliną
2. dragua – kelionė į Taliną
3. Winz – mobilus telefonas

Need for Speed: Carbon
1. USSRxAlexio – kelionė į Taliną
2. TR – kelionė į Taliną

Warcraft III
1. Halva – kelionė į Taliną
2. Sauron – kelionė į Taliną

Starcraft: Broodwar
1. Cool2die – kelionė į Taliną
2. Korporal – kelionė į Taliną
3. extermo – mobilus telefonas

O ta pačia proga galime pažvelgti kiek toliau, į Švediją, kuri gali pasigirti turinti išties stiprią PRO žaidimų sceną. Ten šį savaitgalį taip pat vyko „WCG“ atranka. Iš įdomiausių kovų galima paminėti „Counter-Strike“ sceną, kurioje susirungė visos stipriausios šalies ekipos.

Kelialapį į Sietlą iškovojo fnatic ekipa, finale iki dviejų pergalių nugalėjusi NiP ekipą rezultatu 2:0. Pirmoji kova vyko „de_inferno“ žemėlapyje ir baigėsi 16:07 fnatic naudai. Antroje kovoje, kuri jau vyko „de_train“ žemėlapyje, fnatic dar negailestingiau nugalėjo NiP ir užsitikrino savo vietą šių metų spalio mėnesį JAV.