Vis dėlto sulaukėme, nors žaidimą oficialiai pristatyti buvo žadėta dar žiemą, tačiau Eidos ir Crystal Dynamic Tomb Raider naująjį žaidimą pristatė tik dabar. Jūsų dėmesiui Tomb Raider: Legend.

Prieš aštoniolika mėnesių buvo pradėtas kurti visiškai naujas Tomb Raider žaidimas. Šis darbas buvo patikėtas Crystal Dynamic kūrėjų studijai. Kaip jie sako, jie daug dirbo, kad žaidimas būtų smarkiai pasikeitęs, ir būtų daug tikroviškesnis, nei preiti žaidimai. Visa tam buvo sukurta nauja istorija ir žinoma grafinis variklis. Visam šiam kūrimo procesui vadovauja Toby Gard (Tobis Gardas) vyriausiasis dizaineris.

„Naująją Larą Croft tyrinėsime visą žaidima, jos asmenybės bruožus ir kiekvieną karta atrasime kažką naujo.“ sakė Gardas.

Tomb Raider: Legend atgims atletiškos, protingos ir linksmos nuotykių ieškotojos Laros charakteriu, kuri bus gyva su gyvomis išraiškomis ir gerai animuotais judesiais. Savo ginklų arsenale Croft turės šiuolaikiškus prietaisus, tokius, kaip magnetinis kablys, žiūronai, granata, apšvietimo prietaisas ir susisiekimo priemonės.

Tomb Raider: Legend žaidimui būdingas natūralus Laros charakterio bruožas, jos detalūs veido bruožai, akių judėjimas. Naujas žaidimo valdymas dar labiau suteiks Larai laisvės jos grakštumui ir tikroviškumui žaidime. Itin realistiškos žaidimo tekstūros, netgi skysčio judėjimas ir dar daug naujų žaidimo bruožų, kurie pakels Tomb Raider žaidimo frančizę į naują lygį.

Žaidimas bus išleistas trims platformoms: PC, PlayStation 2 ir Xbox. Nors dabar informacijos daug nėra, bet jos žadama pristatyti jau balandžio 12 šiame Tomb Raider puslapyje.