Režisieriaus Tony Gilroy filme „Bornas. Palikimas“ nebeliko garsiojo agento Džeisono Borno, tačiau filmo vadeles į savo rankas perėmė ne ką mažiau talentingas aktorius ir kietas vyrukas Jeremy Renneris. Juostos kūrėjai veiksmo ir nuotykių trilerio istoriją vysto paraleliai paskutiniajam filmui „Bornas. Galutinis tikslas“ (orig. „The Bourne Ultimatum“, 2007).

CŽV užverbuotas jaunuolis Kenetas Gidsonas ryžtasi dalyvauti slaptoje operacijoje „Outcome“. Atidavęs visą save, sėkmingai įveikęs pasiruošimo etapą vaikinas gauna naują vardą ir tampa vertingiausiu CŽV slaptuoju agentu Aronu Krosu (akt. Jeremy Renner). Tačiau po įvykio, kuomet Džeisonas Bornas atskleidžia slaptus CŽV kėslus operacijoje „Blackbriar“, Centrinė Žvalgybos tarnyba nusprendžia tučtuojau sunaikinti savo veiklos pėdsakus ir viską, kas susiję su operacija „Outcome“.

Aronas Krosas, padedamas gydytojos Martos (akt. Rachel Weisz), programai „Outcome“ padėjusios parengti slaptuosius agentus, privalo išgelbėti savo kailį ir sukurti pabėgimo planą greičiau negu juos sumedžios slaptasis agentas Byeris (akt. Edward Norton).

Prieš purvinais kėslais apraizgytą CŽV sistemą stoja naujas vadovybės sprendimais nepatenkintas slaptasis agentas, neteisėtus Centrinės Žvalgybos tarnybos sąmokslus ketinantis nutraukti kartą ir visiems laikams. Ar pavyks Aronui Krosui padaryti tai, ko nesugebėjo Džeisonas Bornas, kuomet jam ant kulnų mina profesionalus žudikas, net neketinantis paleisti savo aukos?.. Visi atsakymai įtempto siužeto veiksmo trileryje jau nuo rugsėjo 7 dienos.

Faktą, kad Borne neliko Borno aš gan lengvai praryčiau, bet kad nebus ir Matt‘o Damon, tai jau netvarka. Taip pat tai pagrindinė priežastis pažiūrėti naująją juostą viena tam, kad paskui išpeikti geltonsnapį naujoką, ar priešingai — pripažinti kad jis irgi „limpa“. Iš tikrųjų, tai gali atrodyti, kad aš čia rašau bele ką, kad įvykdyčiau savo pliurpalų kvotą, bet Borno serija man tikrai svarbi ir įdomi. Aš jį priimu kaip modernų Džeimsą Bondą, ne kaip pakaitalą, o kaip naują ir kokybišką iteraciją. Todėl man tikrai svarbu ir įdomu sužinoti, kaip aktorių kaita paveiks šią seriją.

Kad laukti premjeros būtų smagiau, praloškime nuotraukoje matomus prizus.

Vieni marškinėliai ir 2×1 pakvietimas į naują juostą apie Borną, gali atitekti ir Tau, jei atsakysi į klausimą:

Žinoma, kad sykį Bornas lankėsi Lietuvoje ir Vilniaus Universitete likvidavo taikinį vardu Rurikas. Tai tikra istorija kurią galbūt esate girdėję. O ar atsimenate kokiu vardu ir pavarde prisidengęs Bornas čia atvyko?

KONKURSO SÀLYGOS:
Atsakykite į klausimą: Kokiu vardu ir pavarde prisidengęs Bornas nusiaubė VU?
Atsakymą siųskite adresu artojas@games.lt laiško pavadinime (subject) įrašykite Bornas, o pačiame laiške būtinai nurodykite savo slapyvardį (nick). Laiškai kuriuose pamiršite tai padaryti, bus perduoti CŽV su prierašu, kad jūsų namuose slapstosi Erikas Justinas Totas.
Konkurso nugalėtojai bus išrinkti burtų keliu. 1 jūsų atiteks puikūs marškinėliai, kiti du gaus po kvietimą į naują Borno juostą.

Visiems sėkmės!