Režisierius Ridley Scott, išgarsėjęs filmais „Svetimas“ (orig. „Alien“, 1979) ir „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (orig. „Blade Runner“, 1982) grįžta prie mokslinės fantastikos ištakų.

Grupė mokslininkų leidžiasi į pavojingą kelionę – tyrinėti slapčiausių ir pavojingiausių Visatos užkaborių. Jie dar nežino, kad ši kelionė taps jų fizinių ir psichologinių galimybių išbandymu.

Nublokšti į kitą pasaulį jie ieško atsakymų į slapčiausius žmoniją kamuojančius klausimus ir siekia įminti pagrindinę pasaulio sukūrimo paslaptį. Svetimame jiems pasaulyje mokslininkai privalo stoti į pavojingą kovą už žmogiškosios rasės ateitį, stengdamiesi užkirsti kelią sunaikinimui…

Novatoriška mitologija, įspūdingi specialieji efektai, 3D formatas šio žanro genijaus R.Scotto rankose pavirs į filmą, kuris į kino istoriją bus įrašytas didžiosiomis raidėmis.
Tai vienas tų retų atvejų kai paskaitęs reklaminį kino aprašymą ne juokais užsikabinau. Šiuo atveju sugrojo net ne režisierių pavardės ar filmografija, ne… Man užteko tik šių žodžių — „grįžta prie mokslinės fantastikos ištakų“. Net jei tai „baltas“ melas, aš noriu juo tikėti, nes po paraliais, mes nusipelnom daugiau Mokslinės Fantastikos.

Kaip greičiausiai jau žinote, originaliai „Prometėjas“ buvo kuriamas kaip įžanga į „Svetimus“, tačiau prieš pora metų scenarijus buvo perrašytas ir juosta gavo nuosavą foną. Pasak režisieriaus, tai visiškai nauja idėja pagrįsta „svetimo“ DNR. Kai kurie filmo elementai visai koreliuoja ir su konspiracinėmis legendomis apie kinų atrastus rankraščius, kurių dėka jie iš pigių treningų siuvėjų, tapo viena pirmaujančių supervalstybių.

Žodžiu viskas skamba gan įdomiai, o ir pats „Svetimas“ niekada nebuvo pamirštas žaidėjų tarpe, tad mes geriau nei visi kiti suvokiam kas yra geras trileris, ir ką reiškia būti kosminiu pėstininku. Visi trumpam mintyse nukeliaujam į tą akimirką, kai vos nulaikydami šlapimą sušaudėme mėnulio šviesoje blykstelėjusį vamzdį žaisdami AVP, o tada grįžtame ir sudalyvaujame konkurse.

Konkurso sąlygos:
1. Komentaruose įvardinkite jums labiausiai patikusį „Svetimo“ visatos žaidimą.
2. Laukite pirmadienio.
3. Sužinokite kuriuos 5 iš jūsų išrinko random.org. Kiekvienas nugalėtojas gaus po e–bilietą į kino juostos peržiūrą. Filmas kino teatruose startuoja jau rytoj!
4. Vienas žmogus, gali komentuoti tik vieną kartą. Komentarai gali būti ir platesni, jei norite kažką papasakoti, tiesiog papildykite esantį ir nerašykite naujų. Taisyklių nesuvokiantys žmonės be abejo bus baudžiami.

Visiems sėkmės!