„Tarptautinė žaidimų kūrėjų asociacija“(toliau TŽKA) šiuo metu tikrai turi darbo. Šią tarnyba pasiekė skundai, jog populiarų žaidimą „L.A. Noire“ sukūrusi studija „Team Bondi“ galėjo išnaudoti savo darbuotojus ir versti juos dirbti nepakeliamai sunkiai.

„TŽKA“ bosas Brian Robbins teigia gavęs skundų, jog šioje studijoje darbuotojai turėjo dirbti po 12 valandų per dieną ir su labai trumpomis pietų pertraukomis, kas, jo manymu, yra visiškai netoleruotina ir žaloja pačius kūrėjus, patį produktą ir visą žaidimų industriją.

Brian Robbins šiuo metu prašo studijos darbuotojų su juo susisiekti ir patvirtinti ar paneigti dabar paviešintus anonimo skundus.

Visai neseniai viešojoje erdvėje pasklido skundai, jog „Team Bondi“ darbuotojai buvo prašomi dirbti 110 valandų per savaitę (palyginimui, Lietuvoje darbo savaitę sudaro 40 valandų) ir dažnai be užmokesčio už viršvalandžius. Studijos bosas Brendan McNamara buvo apkaltintas išnaudojant savo komandą, o 130 žmonių, kurusių žaidimą, pavardės neatsidūrė žaidimo kūrėjų sąraše.