Televizijos serialo „Falling Skies“ (Krintantis dangus) gerbėjai jau greitai sulauks ėjimais paremto veiksmo žaidimo adaptacijos asmeniniams kompiuteriams bei senos kartos konsolėms.

Veiksmas vyks puikiai serialo žiūrovams pažįstamoje, ateivių okupuotoje žemės planetoje. Valdysime grupelę išgyvenusiųjų, kurie priešinsis skitter’iams ir mech’ams. Čia laukia maloni detalė – žaidime sutiksime keletą pažįstamų veikėjų.

Pristatomasis filmukas gal ir neatrodo labai jau įspūdingai, daug kas užneša į „XCOM“, bet neabejoju, kad serialo gerbėjų tai neatbaidys išbandyti šio produkto. „Falling Skies“ žaidimo adaptacijos laukiama šių metų spalį.

Nežinantiems kas yra „Krintantis dangus“, trumpai ir drūtai paaiškinsiu – tai Steveno Spielbergo prodiusuojamas televizijos serialas. Pirmasis sezonas debiutavo 2011-ųjų vasarą ir sulaukė didelio žiūrovų dėmesio. Ketvirtasis, iš 12 serijų susidedantis sezonas pradėtas rodyti nuo šių metų birželio 22-osios. Serialas pasakoja apie tai, kaip žemę užpuola ateiviai ir sunaikina beveik visą žmoniją, tačiau išlikusieji susivienija ir pradeda įnirtingą kovą prieš planetos okupantus. Bei, žinoma, sprendžia savo asmenines problemas bei kylančius nesutarimus.