Pasiruoškite pandastiškiems nuotykiams!

Animacinė komedija apie tingią, nerangią pandą Po (įgarsino akt. Jack Black), kuri per trumpą laiką turi tapti kung fu meistru ir išgelbėti slėnį nuo niekšiško ir plėšraus leopardo Tai Lung (įgarsinoakt. Ian McShane). Veiksmas vyksta legendinėje Senovės Kinijoje, kur mūsų mažai vilčių teikiantis herojus Po įžengs į griežtą kung fu pasaulį ir apvers jį aukštyn kojomis…

Restorane padavėju dirbantis entuziastingasis Po yra didelis kung fu gerbėjas. Netikėtai išsipildžius senovinei pranašystei, Po svajonės pradeda virsti tikrove – jis įsijungia į kung fu pasaulį ir mokosi kovos meno paslapčių iš savo dievaičių – legendinių kovotojų – Tigrės (įgarsino akt. Angelina Jolie), Beždžionės (įgarsino akt. Jackie Chan), Gervės, Gyvatės, Maldininko. Šių meistrų laukia nelengva užduotis – paversti švelnų ir lėtą Po tikru kung fu kovotoju… kol dar ne per vėlu.

Filmas dubliuotas lietuviškai!

Lietuviškas filmo tinklalapis

Pagaliau atėjo ir Pandos eilė :).

Žinau kad jums visiems daug labiau patinka kūrybinės užduotys nei kad paprasti klausimai. Todėl šį kartą darbo turėsite pakankamai. A, gal iš pradžių apie prizus. Tai pripučiamos pandos skirtos streso valdymui:) Prizus gaus trys žmonės.

Taigi apie užduotį. Jums reikės nueiti į Kung Fu Pandos tinklalapį, ten nueiti: Games & Activities –> All Activities –> 3D Characters. Tada išsirinkti vieną iš filmuko herojų, atsispausdinti ką ir kaip padaryti ir galų gale jį pagaminti iš popieriaus! Pagaminę turite nufotografuoti prie kompiuterio taip, kad matytusi games.lt langas:).

Nuotrauką siunčiate man e.pašto adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Panda, o laiške nepamirškite ir savo niko games.lt. Nugalėtojai paaiškės kitą savaitę.

Jauskitės laisvai ir komentaruose dėkite nuorodas į savo darbus :).

Jei nesiseka rasti lankstinių Pandos puslapyje, įdedu nuorodas žemiau:
Gervė: Brėžiniai bei kaip daryti;
Maldininkas: Brėžiniai bei kaip daryti.
Beždžionė: Brėžiniai bei kaip daryti.
Panda: Brėžiniai bei kaip daryti.
Tigrė: Brėžiniai bei kaip daryti.
Gyvatė: Brėžiniai bei kaip daryti.

Laukiame darbų 🙂

„Kung Fu Panda“ Forum Cinemas kino teatruose pradedamas rodyti nuo birželio 6-os dienos!