Pagal Geriausius 2008 metų filmus Kung fu panda dabar užima antrąją vietą ir nusileidžia tik „The Dark Knight“. „Kung fu panda“ man tikrai patiko, ir filmui tikrai nereikia jokio tęsinio. Pavyzdžiui „šrekas“ – su kiekviena dalimi krenta siužetas ir filmo kokybė.

Ir dabar aš tikrai atsipalaidavau sužinojęs, jog nebus „Kung fu Panda 2“… Na dar tiksliai nėra žinoma, bet daugiau šansų, jog ne. Tačiau, kai „Kung fu panda“ išeis DVD formatu (lapkričio 9), ji turės tęsinį pavadinimu „Kung fu Panda: Secrets of the Furious Five”. Kad ir kaip tai keistai atrodo, bet tęsinys bus trumpokas ir ne toks reikšmingas kaip “KFP2”.

Jau girdėjome, jog birželio mėn. DreamWorks įsijuosę dirbo prie tęsinio “Secrets of the Furious Five”. Dar yra žinoma, jog “KFP” tęsinys nepasirodys teatruose, jis bus sugrūstas kartu su pirmąją dalimi. Štai, kodėl jie jau ėmėsi projekto birželio mėn.

Manau, jog filmo kūrėjai lengvai gali imtis “KFP2” filmo, tačiau to jie atsisakė. Ir gerai… Galbūt studija mano, jog naujų DVD išleidimas atpirks “KFP2” pasirodymą? Net jei neatpirks, tai bent jau nesuterš savo reputacijos… Garbingi žmonės…
Daugiau informacijos galite rasti nuorodoje.