.Šiais metais pasirodysiantis „Assassin‘s Creed: Unity“ neaplankys X360 ir PS3 konsolių, tačiau „Ubisoft“ žadėjo, kad serijos gerbėjų, žaidžiančių šiomis konsolėms šiais metais dar nepamirš. Todėl šiais metais sulauksime dar ir „Assassin‘s Creed: Rogue“.

„Rogue“ pasakoja buvusio Žudikų Brolijos nario Šėjaus Patriko Kormako istoriją, kuris po tragedija pasibaigusios užduoties atsisuko prieš savo brolius ir tapo jų medžiotoju. Žaidimas sujungs „Assassin‘s Creed III“ ir „Assassin‘s Creed IV: Black Flag“, taip pat ir grąžins kelis veikėjus iš šių žaidimų.

Vieną iš jų matėme stovint šalia pagrindinio veikėjo Gamescom parodos metu išleistose demonstracijose. Tai „Assassin‘s Creed III“ pasirodęs Haitamas Kenvėjus. Dar du grįžtantys veikėjai atskleidžiami naujausiame filmuke. Ar atpažįstate juos?

„Assassin‘s Creed: Rogue“ pasirodys X360 ir PS3 konsolėms lapkričio 14 dieną. Tuo tarpu naujosios kartos konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams išleidžiamas „Assassin‘s Creed: Unity“ pasirodys diena anksčiau – lapkričio 13 dieną.