Leidėja „Warner Bros. Interactive Entertainment“, pagal kurios nurodymus „PlayStation 4″ ir „Xbox One“ konsolėms buvo sukurtas ir paskui į asmeninius kompiuterius perkeltas „Batman: Arkham Knight“, jau prieš daugelį mėnesių žinojo, jog pastariesiems skirta versija yra techniškai netvarkinga, remdamasis anoniminiais šaltiniais rašo puslapis „Kotaku“.

„Pasakysiu tai, kad „Warner Bros.“ daug sau leidžia apsimetinėdama, jog neturėjo jokio supratimo apie siaubingą žaidimo būklę. Tokios jis buvo mėnesių mėnesius, ir visos problemos, kurias mes matome dabar, yra lygiai tokios pat, kokios buvo prieš beveik metus“, – puslapiui „Kotaku“ esą sakė vienas žaidimo testuotojų.

Konsolėms skirtą „Batman: Arkham Knight“ versiją sukūrė vidinė „Warner Bros. Interactive Entertainment“ studija „Rocksteady“. Perkelti ją į asmeninius kompiuterius buvo pasamdyta nepriklausoma studija „Iron Galaxy“, anksčiau į asmeninius kompiuterius iš „Xbox 360″ ir „PlayStation 3″ konsolių perkėlusi „Warner Bros. Games Montreal“ kurtą „Batman: Arkham Origins“.

„Batman: Arkham Knight“ pardavimai asmeniniams kompiuteriams laikinai sustabdyti.