Nors ir Sony teigia, jog jų Playstation 3 konsolė vis dar yra pakankamai gera naujausiems žaidimams žaisti ir turi visas reikalingas naujausias technologijas, tačiau tai atrodo neįtikinamai. Panašu kad septintiosios kartos konsolės, kurioms priklauso ir Xbox 360 jau pradeda stigti jėgų.

Tai paaiškėjo iš naujų Battlefield 3 žaidimo detalių, tiksliau iš versijos, skirtos konsolėms duomenų. Ji grafikos atžvilgiu, deja, neprilygs asmeniniams kompiuteriams skirtai versijai. Nors DICE kuriamas žaidimas iš pirmo žvilgnio atitiks visiems konsolių žaidimams įprastus standartus – 1280 X 720 taškų raiška, fiksuotas 30 kadrų per sekundę greitis, tačiau vaizdo efektų kiekis bus sumažintas iki minimalaus. Beje, teigiama, kad kūrėjams Xbox 360 pritaikytą žaidimą pavyko optimizuoti šiek tiek geriau nei PS3 versiją.

Iš filmuko matome jog detalių ir efektų kokybė neprilygsta asmeniniams kompiuteriams skirtai Battlefield 3 versijai.  Kad ir kokia grafika pasižymėtų Battlefield 3, tačiau per pastaruosius kelis metus pasirodys ir žymiai įspudingesnių žaidimų.  Tikėtina, kad būsimas Battlefield 3 konkurentas, Call of Duty: Modern Warfare 3  konsolėse taip pat turės tam tikrų grafinių apribojimų.