Ar Jūs pasirengę?! Smėlio smiltys po truputį išsisklaidė, o jų vietoje liko penki geriausi šio konkurso darbai. Tačiau prieš iškilmingai atidengdamas nežinomybės skraistę ir pristatydamas juos, aš noriu priminti, jog ilgai lauktas filmas apie Persijos princą Lietuvos kino teatruose oficialiai startuoja gegužės 28 dieną. O kompiuterinis žaidimas, kuris vadinasi „Prince of Persia: The Forgotten Sands“ Europoje jau pasirodė, tačiau jis neturi nieko bendro su naujuoju filmu, todėl neapsigaukite. Kodėl paminėjau žaidimą? Ogi todėl, kad pirmų dviejų vietų savininkai galės naująjį princo žaidimą žaisti su firminiu „Prince of Persia“ pelės padu!

Taigi, o dabar – nugalėtojai!

1. Justas147

Absoliutus šio konkurso nugalėtojas! Savo darbą atsiuntė vienas iš pirmųjų ir iki pat šios naujienos paskelbimo tai buvo nenurungiamas lyderis. Hm, ar man vaidenasi, ar čia buvo įdėta daug darbo? 🙂 Justai, Princo pelės padas ir du bilietai į kiną – tavo!

2. Akill

Aš tiesą sakant nelabai supratau, kodėl du geriausi konkurso darbai atėjo į mano dėžutę patys pirmi? 🙂 Gal jūs rimtai laiką sukiojot? O jeigu rimtai tai sveikinu Akill laimėjus Princo pelės padą ir vieną bilietą į filmą!

3. evonza

Evonza, vat prašau tavęs komentaruose prisipažinti kelintas tai konkursas, kuriame laimi 🙂 Ir skubu pridurti, kad tų laimėjimų skaičius tikrai nėra blogas dalykas, nes kiekvienąsyk tavo darbas papuošia mūsų naujienas 🙂 A ir beje – tau atitenka du bilietai į Princo filmą!

4. Silveriuxas

Jau vien Tavo avataras paliudija, kad esi atsidavęs „Prince of Persia“ gerbėjas, todėl tikiuosi, kad du bilietai į naująjį filmą apie Princą, kuriuos tik ką laimėjai, Tau pakels nuotaiką. Beje, tikrai puikus ir išskirtinis darbas!

5. edgax

Na, aš tikrai labai vertinu originalumą ir šįkart mane papirko autoriaus humoro jausmas (nežinau tik sąmoningas ar netyčinis :)), štai jo prierašas, kurį gavau su nuotrauka: „Sveiki, siunčiu nuotrauką, na, ne su smėliu, bet su akmenims :(. Bet juk akmuo ir smėlis giminės :)“ Edgarai, tavo šmaikštumas ką tik pelnė tau du bilietus į visų ilgai lauktą filmą apie Persijos princą!

Phew, pats laikas nusibraukti prakaitą nuo kaktos (nes karšta, visgi) ir nusivalyti smėlį nuo rankų, nes mes su juo jau pažaidėm ir dabar belieka nekantriai laukti, ką su smėliu ir naujomis savo galiomis išdarinės Persijos princas! Tik mieli nugalėtojai, nepamirškite susisiekti su manimi PM (trumpąja žinute) dėl savo prizų ir jų atsiėmimo!

O visus kitus kviečiu mėgautis vasara (taip, remiantis kalendoriumi ji dar neprasidėjo, bet tai pažiūrėkit visi pro langus – argi ne vasara?) ir pernelyg neįsijausti į sesijas arba abitūros egzaminus – tai dar ne pasaulio pabaiga. Kursinis yra pasaulio pabaiga! O jeigu rimtai, tai nepamirškime visi nueiti į naująjį filmą (nesvarbu – laimėjome ar pralaimėjome) ir kartu su Persijos princu, kaip ir priklauso tikram žaidėjui, pasitikti taip ilgai lauktą vasarą!