Šį kartą man buvo tikrai sunku, nes paaiškėjo, jog pats Mačetė neteisingai parašė atsakymą į pirmą klausimą. Ir to pasekoje aš ilgą laiką maniau, jog visi, kas siunčia teisingus atsakymus, yra neteisūs! Jau norėjau putotis ir rašyti „ah, kaip jūs galit komentaruose teigti, kad klausimai lengvi, kai paskui sulaukiu tik dviejų teisingų atsakymų!“, bet dabar teks tik pasišypsoti virtualia šypsena ir padėkot visiems už teisingus atsakymus, kurių, atradus klaidą, atsirado kaip šieno. Ech tas Mačetė… Na taip, iš kur jis žinos, kad Robertas Rodrigesas nė piršto neprikišo prie „Pasiutusių šunų“, o ne „Nužudyti bilą“…

Na, bet pereikime prie linksmosios dalies – nugalėtojų!
Štai ir jie:

1. SuperUser
2. sOuple
3. Eimius

Šiems trims vartotojams atitenka po DU kvietimus į kino filmą „Mačetė“, kuris Lietuvoje startuoja šiandien. Kaip visada, nugalėtojų paprašysiu susisiekti su manimi PM žinute dėl tolimesnių planų, o visų kitų paprašysiu nenusiminti. Atėjo ruduo, bet kartu su savimi atsinešė ir vieną geriausių metų pasirodyti krūvai naujų filmų ir žaidimų. O manot Games.lt neprisigalvos krūvos konkursų ir akcijų tiems filmams ir žaidimams pažymėti?! Cha, naivuoliai!

A, taip pat prisegu teisingus atsakymus, nes daugeliui, įtariu, gali būti įdomu:

1. Prie kurio kultinio režisieriaus Quentin Tarantino filmo nė piršto nėra prikišęs „Mačetės“ režisierius Robertas Rodriguezas?
Pasiutę Šunys

2. Kuriame iš šių anksteniųjų režisieriaus Robert Rodriguez filmų nevaidino Mačetę įkūnyjęs aktorius Danny Trejo?
Nuodėmių miestas

3. Kas sutrukdo Mačetei įvykdyti užduotį – nužudyti senatorių (akt. Robert De Niro)?
Mačetę sužeidžia jį patį pašalinti pasamdytas žudikas

4. Kurios filme vaidinančios moterys padeda Mačetei atkeršyti?
aukštuomenės dama Eiprilė (akt. Lindsay Lohan)
ir
patraukli, bet pavojinga mėsininkė Luz (akt. Michelle Rodriguez)

Dar kartą ačiū visiems dalyvavusiems ir linkiu malonių įspūdžių kine!