Štai ji, ta balandžio 26 – oji. Diena, skelbianti konkurso pabaigą ir „Geležinio žmogaus“ pradžią, kuris visuose „ForumCinemas“ kino teatruose oficialiai startuoja balandžio 30 dieną! Ai, o taip vėlai rezultatus skelbiu todėl, kad šiandien dar visą dieną laukiau, kol vieno darbo autorius atsiųs savo slapyvardį Games.lt portale, nes tikrai nesinorėjo diskvalifikuoti geriausio darbo… Taigi, nugalėtojai yra šie:

1. Altec

Va, viso mano šiandieninio delsimo kaltininkas ir, sakykit ką norit, stipriausias darbas.

2. FarGoOD

Hello Kitty!.. Kadangi asmeniškai neleidau naudot kokio nors, pavyzdžiui, vario, šis lankytojas padarė viską iš metalo ir… aukso. O Tonis Starkas mėgsta auksą!

3. butcis

Dėl to, kad turėjau pakeisti nuotraukos dydį, šis darbas labai susiaurėjo… Na, bet ką padarysi. Jo originalumo ir išradingumo tai nei kiek nesumenkina.

4. Foxas21

Šitas darbas pateko tarp nugalėtojų todėl, kad daug kas iš dalyvių fotografavo sustatytus arba suguldytus ant stalo vinis, o Foxas paėmė ir visus juos sukalė. Klausimas autoriui: ar nenusibodo kalti ir ar iš pirmo karto pavyko taip „sukalti“ svetainės raides? 🙂

5. Express

Vėlgi, atrodo labai paprastas ir visai neįsimintinas darbas, tačiau prieš visus, kurie čia nepateko jis triumfavo tuo, jog tas sąvaržėles reikėjo atitinkamai sulankstyti, o tai vis daugiau darbo nei lygiai per keletą minčių sustatyti varžtelius…

Na, darbai ir jų autoriai kalba patys už save (su mano trumpais komentarais po kiekvienu iš jų!), todėl belieka tik pasveikinti juos ir palinkėti puikaus filmo. Taip pat primenu, kad šie penki Games.lt lankytojai į „Geležinis Žmogus 2“ filmą galės pasiimti ir savo draugę, draugą, sesę, brolį, pusbrolį, pusseserę, mamą, tėtį ir t.t. T.y. kiekvienas iš šių puikių darbų autorių gauna po du bilietus ir tolimesnis jų (bilietų) likimas nuo šiol jų (nugalėtojų) rankose.

DËMESIO! Visų šių penkių darbų autorius prašau susisiekti su manimi asmenine žinute (PM)! Ir nedelskit. Nes kuo greičiau susisieksit, tuo didesnė tikimybė, kad jau penktadienį sėdėsite nuo kaifo drebančioje salėje ir žiūrėsite geležinį žmogų.

O tuo tarpu visų kitų prašau nenusiminti, o net priešingai – ištempti krūtinę ir ruoštis naujiems Games.lt išbandymams!