Vieni didžiausių žmonių vaizduotėje gimusių kraugerių – vampyrai – išgyvena tikrą renesansą. Dėl šio kulto – kaip ir Hario Poterio atveju – kalta viena vienintelė moteris: rašytoja Stephenie Meyer.

2005-aisiais pasirodžiusi knyga „Saulėlydis“ jau sulaukė trijų tęsinių. Knygos išleistos 37-iomis kalbomis ir visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 100 milijonų. Apie pagrindinius herojus vaidinančius kino aktorius jau rašomos biografijos, nors jie ką tik tapo pilnamečiais.

Tačiau visa tai, kas visuotinai garbinama, kaip taisyklė, sulaukia žmonių, besišaipančių iš kulto. Parodijų filmus „Didingiausias filmas“, „Pasimatymo filmas“ ir „Kiečiausi Spartos vyrai“ sukūrę režisieriai šįkart „užsipuolė“ vampyrus.

Juostos „Vampyrai užkniso juodai“ tikrai nerekomenduotina žiūrėti tiems, kurie beviltiškai įsimylėję Belą ir Edvardą. Čia gausu juokingų elementų iš visų iki šiol parodytų „Saulėlydžio“ serijos filmų bei kitų filmų apie vampyrus. Autoriai berniokiškai pramogauja šaipydamiesi iš romantinių arba kovos scenų, virtimo vilkais ir vampyrais, o vietomis labai įtikinamai perteikia šios neįtikėtinos meilės istorijos atmosferą papildydami ją savais elementais.
Tau vampyrai jau nusibodo? Esi pasiruošęs pradėti jų medžioklę? Palauk, neskubėk. Pirma, pažiūrėk šį filmą, kuris yra tikrų tikriausias šaltas dušas vampyrų mylėtojams.

Konkurso sąlygos: šį kartą teks šiek tiek parašinėti. Jums reikia aprašyti, kaip „juodai“ vampyrai jau yra nusibodę. Galite ir patys įsijausti į vampyro kailį ir pavaizduoti, kaip jus skriaudžia paprasti mirtingieji ir koks sunkus dabar yra gyvenimas. Svarbu nepamiršti, kad šis filmas yra parodija, tad jūsų darbai turi būti šmaikštūs. Laiškus su Jūsų darbais siųskite adresu tagio94@gmail.com iki rūgjūčio 22 dienos, temos laukelyje parašę „Vampyrai“. Nugalėtojai bus paskelbti rūgpjūčio 23 dieną. Ir nepamirškite laiške nurodyti savo games.lt nick’o. Visus laiškus be jo atiduosiu keliems piktiems vampyrams ir tada jau drebėkite. 🙂

Prizai: keturi geriausių ir linksmiausių darbų autoriai gaus pakvietimus į filmą.

Ir beje, būkite budrūs. Juk nežinai, kada užpulti gali koks nors išprotėjęs vampyras. 🙂