Dėmesio: Konkursas baigtas! Rezultatai čia.

Tie, kas dažnai lankosi Games.lt, greičiausiai žino, kad Kino klubo tikras „dievas“ yra freddyss, Spaudos kluborezidentas, Knygų kluboE417… Bet kas vadovauja strategų klubui? Deja, kažin ar atsirastų daug tokių, kurie sugebėtų atsakyti į šį klausimą. O dar mažiau atsirastų tokių, kurie sugebėtų teisingai atsakyti į šį klausimą. Vadinasi, iš tiesų šis klubas neturi tikro(-os) savo vadovo(-ės)!

Iš pradžių galvojome, ką nors pakviesti kažką vadovauti šiam klubui iš jo lankytojų. Bet deja, taip ir nepasisekė nutarti, kuriam žmogui patikėti šį atsakingą postą. Taip atsitiko tikrai ne todėl, kad rinktis nebūtų iš ko, bet todėl, kad lygiaverčių pretendentų užimti šiai vietai mums pasirodė yra tikrai ne vienas… bet, deja, pareigos yra tik vienos… Taigi, nusprendėme organizuoti konkursą šioms pareigoms užimti.

Norint dalyvauti šiame konkurse tereikia šios naujienos komentaruose parašyti „Aš dalyvauju!“. Parašęs šią žinutę tu iškarto tampi šio konkurso dalyviu. Bet tai dar ne viskas! Nugalėtoju taps tas ar ta, kurios indėlis į Strategų klubą bus didesnis. Todėl užsiregistravus iškarto galima pradėti kažką bandyti nuveikti klubo vardan (taškai iškarto pradedami skaičiuoti). Bet atidėlioti labai neverta registravimasį, nes po dviejų savaičių, jei bus užsiregistruojama, atliktas darbas bus vertas tik 50% jo vertės.

Visgi, jei rezultatai būs lygūs kelių žmonių naudai, nugalėtojas(-a) bus paskelbiamas renkantis iš tų kelių kandidatų subjektyviai: esami moderatoriai/administratoriai balsuos už sau patinkantį kandidatą.

Kiekvieno dalyvio indėlis bus skaičiuojamas pagal tokią metodiką (sumuojami taškai):
+3 – parašyta Strategų klube naujiena, kuri yra be didesnių klaidų ir kuri pateko į pirmą svetainės puslapį;
+2 – parašyta Strategų klube naujiena, kuri turėjo klaidų, bet pateko į pirmą puslapį;
+1 – parašyta Strategų klube naujiena, kuri dėl kažkokių priežasčių nepateko į pirmą svetainės puslapį;
-1 – parašyta Strategų klube naujiena, kuri nieko bendro neturi su šiuo klubu;
dviejų savaičių ban’as – už copy & paste naujieną ar apžvalgą;
+10 – apžvalga apie strateginį žaidimą, kuri su klaidomis, bet buvo pridėta (ji turi būti atsiųsta taip pat kaip ir visos kitos apžvalgos);
+15 – apžvalga apie strateginį žaidimą, kuri be klaidų ir buvo pridėta (ji turi būti atsiųsta taip pat kaip ir visos kitos apžvalgos);
+30 – pastovus dalyvavimas klubo diskusijose (skiriama tik vieną kartą konkurso pabaigoje);
+20 – rašymas dažniausiai tik motyvuotų žinučių klubo diskusijose (skiriama tik vieną kartą konkurso pabaigoje).

Beje, jei visi taškai bus surinkti iš vienos rūšies darbų, visi taškai bus prilyginami 0. Kodėl? Nes naujas klubo vadovas(ė) turi sugebėti daryti įvairių rūšių darbus.

Šio konkurso prizas, kaip jau minėjau, yra Strategų klubo prižiūrėtojo(-os) statusas. Šio statuso turėjimas reiškia, kad klube galėsite daryti įvairiausius konkursus, žaidimus, moderuoti klubo diskusijas, rašyti naujienas, talpinti failus, priimti į klubą narius be rekomendacijų, išmesti iš klubo nusikaltusius narius… Bet svarbiausia, būti tuo kažkuo, kieno nuomonė yra labai svarbi tiek kitiems šio klubo lankytojams tiek ir kitai Games.lt tinklalapio administracijai… 🙂

Konkursas tęsis iki Gegužės 1 dienos, o nugalėtojas(-a) bus paskelbtas(-a) Gegužės 4 dieną.

Tarpiniai konkurso rezultatai yra visada skelbiami tam skirtoje klubo diskusijų temoje.

Ką gi, belieka man tik palinkėti sėkmės ir atkaklumo šio konkurso dalyviams ir dalyvėms.. 🙂