“Šiurpią baimę sėjantis, nejaukiai rangytis kėdėje verčiantis, garsiai rėkti skatinantis, košmariškuose sapnuose sugrįžtantis ir kraują po lašelį siurbiantis siaubo filmas jau septynerius metus nepalieka ramybėje. Išradingu žiaurumu pasižymintys pjūkliniai trileriai tapo ryškiu popkultūros reiškiniu ir suformavo naują žanrą, kurį taikliausiai apibūdina kino sąvokų žodyno terminas „kankinimų porno“.

Nuo 1 iki 11 mln. JAV dolerių kainavęs „pjūklų“ šešetukas atnešė 734 mln. JAV dolerių pajamų ir dar didesnį pelną iš DVD rinkinių pardavimų. Tai, kad žiūrovai nupirko net 30 mln. diskų, reiškia, kad jiems patinka žiaurių žudynių manija. Prieš kiekvieną Helouvyno naktį kritikai aršiai piktinasi, bet nieko negali padaryti, kad būtų sustabdyti kruvini ir sadistiniai Tobino Bello veikėjo žaidimėliai.

Pačiu žiauriausiu ir šiurpiausiu laikomas finalinis etapas turės 11 įmantriai pakrikštytų erdvinių kankinimo spąstų. Čia įvilioti nelaimėliai bus pasmerkti originaliai ir skausmingai mirčiai. Septintoji serija prodiuseriams kainavo brangiausiai (daugiau kaip 20 mln. JAV dolerių) ir buvo filmuojama ilgiausiai (net 9 savaites). Darbus sulėtino ypatingo smulkmeniškumo reikalaujančios 3D kameros, nes režisierius Kevinas Greutertas metė ambicingą iššūkį ir privertė paskutinį „Pjūklą“ suktis trimačiu režimu, nusprendęs atsakyti į visus iškilusius klausimus, išaiškinti tamsiausias teroro paslaptis ir nustebinti ištikimiausius žiūrovus.“

Žinojote, kad šiame filme vaidina grupės Linkin Park lyderis Chester Bennington? O tuo tarpu mes su Artojumi, sužinoję, jog tai paskutinis filmas ilgametėje pjūklų frančizėje, nusprendėme, kad greičiausiai perimsime smarkiai išpopuliarėjusio serijos veikėjo pareigas. O pradėsime jau šiandien. Nors iš manęs, iš karto prisipažinsiu, tikrai ne koks pjūklas. Dėl tos priežasties aš šį kartą nejungiau kameros ir pamaniau, kad pasikliausiu geriau sena gera klaviatūra… taigi:

Matau, kad nevertini savo gyvenimo. Todėl norėčiau pažaisti vieną žaidimą, jei Tu nieko prieš…

Žaidimo sąlygos: Pjūklas dabar kaip tik renka jaunų menininkų kolektyvą (čia panašiai, kaip stojant į aktorinį) ir jam reikia tokių žmonių, kurie būtų išradingi, smagūs ir žinotų, ko siekia iš žmonių kankinimų. Kad įrodytum, ko esi vertas(-a), turi nupiešti, nufotografuoti arba kaip nors kitaip sukurti spąstus arba žmogaus kankinimo priemonę, kurios dar nebuvo, o tikrai galėtų būti pjūklo filme. Savo sukurtus spąstus siunti el. pašto adresu vytautas.l@games.lt iki spalio 29 dienos (penktadienis).

Įvertinimas. Jokių geriausių ar blogiausių šį kartą nebus. Tiesiog penkis išradingiausius, labiausiai mūsų komandą pakraupinusius arba prajuokinusius darbus pristatysime visiems, o jų autoriai gaus po pjūklo marškinėlius. Galėsite su jais taškytis kaip tik norėsite, kieti marškinėliai:

Na, rodos viską susakiau. Reklaminių klipų jokių šį kartą nerodysiu, nes pjūklo klipai būna arba fragmentiški ir nieko apie filmą nepasakantys arba buki arba šlykštūs. Tad nerizikuokim. Bet į kiną nueiti tai reikia. Tikrai neblogai, atrodo, kūrėjai panaudojo 3D ir šiaip. Tai paskutinė serijos dalis (pagaliau!), o kadangi (nežinau kaip Jūs) iki šiol žiūrėjau visas be išimties – strimgalviais pulsiu ir į šią. To paties palinkėčiau ir Jums! Tad… sėkmės konkurse ir pasimatysime kine!