Mažo Amerikos miestelio gyvenimas su kiekviena diena ritasi vis nuobodyn. Norėdami nors kartą per savaitę pabėgti nuo įgrisusių šeimyninių įsipareigojimų keturi kaimynai – Franklinas, Evanas, Bobas ir Džamarkusas sugalvoja genialų planą – patrulių komandą.

Apsukri ketveriukė įkuria tvarkos palaikymo draugiją ir ketina patruliuoti gimtojo miestelio apylinkėse. Tačiau saldus vyrukų gyvenimas greit baigiasi. Netikėtai draugai sužino apie sąmokslą, kurio tikslas – sunaikinti pasaulį. Dabar lengvabūdžių kaimynų ketveriukė privalo apginti Žemę nuo ateivių invazijos. Juk jie – paskutinė žmonijos viltis!

Mėgstamiausi komikai ir šmaikščiausi improvizatoriai Benas Stilleris, Vince’as Vaughnas ir Jonah Hillas su mažiau žinomu šmaikštuoliu Richardu Aoyade išeis saugoti miestelio taikos ir ramybės, kurią sudrumsti išdrįso pasiutusios vaizduotės scenaristai, nešvankių dialogų rašytojai ir fantastikos žanro šedevrų žinovai Evanas Goldbergas ir Sethas Rogenas („Mari Huanos ekspresas“, „Kietakiaušiai“).

Keturi patruliai su džinsais ir mėlynais kombinezonais linksminsis fantastinėje veiksmo komedijoje pagal „Vyrų juodais drabužiais“ madas ir vyresnio amžiaus auditorijai pritaikytą „Kietakiaušių“ humorą. Keturi komikai reiškia keturgubą komediją! Arba kuo baigiasi vaikiški suaugusių vyrų žaidimai…
Pala, pala… Ką? Tris kartus perskaičiau aprašymą ir taip ir neradau nė vienos priežasties praleisti šitą filmą. Na nebent pats jo aprašymas… Būtų užtekę tiesiog parašyt „ROFLMAO“.

Kadangi aš vis dar negaliu atsigaut po kelionės į „Gamescom“ (O ką nuveikėt jus?), šį kartą nevyniosiu į vatą ir tiesiog pranešiu, kad turiu 4 kvietimus į kiną. Juos padovanosiu mylimiausiems savo mylimo portalo lankytojams, t.y. jums. Norint patekti į burtų traukimą, tereikia komentaruose atsakyti į klausimą — „Jei kitos savaitės ketvirtadienį atskristų ateiviai ir pareikalautų vieno žmogaus eksperimentams su kosminiu transmobkombibuliatorium, ką jiems atiduotumėt?“.

Nugalėtojus išaiškinsim kitą trečiadinį. Burtais išrinksime keturis atsakiusius ir kiekvienam jų išsiųsime po kvietimą.

P.S. „Komentarus kaip visada rašykite „on topic“ ir tik 1 kartą šioje naujienoje. Nesugebantys laikytis elementarių taisyklių, kaip visada bus transkombibuliuoti be eilės“.