Ką gi, atėjo laikas padaryti konkursą kuriame nereiks nieko nei fotografuoti, nei paišyti. Gausite rašyti!

Tie kas norite išmėginti laimę ir pabandyti laimėti „NFS: Shift“ (PC versiją), atidžiai perskaitykite ką parašysiu žemiau.

Konkurso idėja labai paprasta, žaidimą atiduosim už parašyta apžvalgą. Taip vienu šūviu ir prizą atiduosim, ir nauja „Skaitytojų apžvalgų“ sistemą patestuosim. Jums reikia parašyti bet kokios apimties, bet kurio Need for Speed žaidimo apžvalgą. Nebūtinai Shift. Galite rašyti apžvalgą, bet kuriai NFS serijos daliai.Surašysiu viską punktais, kad būtų kuo mažiau klausimų:

1. Jūs nusprendžiate dalyvauti konkurse.
2. Sugalvojate apie kokį NFS serijos žaidimą rašysite.
3. Patikrinate ar ta serijos dalis jau turi sukurtą profilį.
4. Atsidarę žaidimo profilį, spaudžiate „Rašyti savo“
5. Rašote savo apžvalgą. Nėra jokių reikalavimų apžvalgos apimčiai, tačiau rašydami per trumpą, ar per ilgą tekstą, rizikuojate nieko nelaimėti.
6. Parašę ir išsaugoję apžvalgą, nuorodą į ją siunčiate adresu artojas@games.lt. Laiško pavadinime (subj:) nurodykite „Shift apžvalga“.

Kaip rinksime nugalėtoją?
Kiek daugiau nei po savaitės, spalio 23 dieną, paskelbsiu naujieną su nuorodomis į visas, dėmesio vertas apžvalgas. Portalo lankytojai, galės jas perskaityti ir įvertinti, komentarais arba panaudoję prie apžvalgos esančią + ir – sistemą. Kad nebūtų sukčiavimų ar prieštaravimų nugalėtoją išrinksime burtų keliu, tačiau pažadame kreipti ypatingą dėmesį ir į apžvalgą skaičiusių lankytojų nuomonę (komentarus ir vertinimus). Pavyzdžiui paaiškėjus, kad burtu keliu išrinkta apžvalga parašyta nekruopščiai, nugalėtoją trauksime iš naujo. Žodžiu rašant apžvalgą verta pasistengti, nes šį sykį nugalėtoją lems ne tik žvaigždės.

Sėkmės darbe!