Nauja naktis naujame muziejuje su senomis baimėmis

Prieš pora metų vienišas tėvelis Laris (aktorius Benas Stilleris) įsidarbino naktiniu sargu Nacionaliniame istorijos muziejuje Vašingtone. Darbas atrodė paprastas, tačiau taip tik atrodė – muziejaus paslaptį Lariui teko sužinoti jau pačią pirmąją sargavimo naktį, kai ekspozicijose patalpintas pasaulis atgijo…

Praėjus porai metų, Nacionalinis istorijos muziejus uždarytas rekonstrukcijai ir ekspozicijų papildymui, tačiau Lariui darbo vis vien reikia. Jau turėdamas patirties (ir šiek tiek primiršęs savo ankstesnį košmarą), Laris įsidarbina naktiniu sargu didžiausiame pasaulyje muziejų komplekse, talpinančiame daugiau nei 136 milijonus eksponatų – Smitsono institute Vašingtone.

Nors jis ir įtaria, kad istorija gali pasikartoti, tačiau turi ir kitą priežastį nakčiai pasilikti didžiausiame pasaulyje muziejuje – į jį per klaidą atgabenti du draugai, kuriuos reikia išlaisvinti: Džededajus (akt. Owenas Wilsonas) ir Oktavijus (akt. Steve‘as Cooganas).

Lario nuogąstavimai pasitvirtina – atėjus nakčiai, milijonai muziejaus eksponatų įgauna gyvybę ir istorija atgyja… Antroje „Nakties muziejaus“ dalyje pamatysime beveik visus pirmojo filmo pagrindinius herojus, taip pat bus ir naujų.

Iki šiol jokiems kūrėjams (išskyrus, žinoma, dokumentiką) nebuvo duotas leidimas filmuoti Smitsono institute.


Trumpa užduotis savaitgaliui 🙂 Nusifotografuoti prie kokio nors muziejaus. Arba muziejaus viduje. Jei jūsų mieste, miestelyje ar kaimelyje nėra muziejaus, arba tingite eit (gėda pelėda!!) susiraskit kokį senovinį daiktą ir nusifotografuokite su juo. Tačiau tinginiams papildoma užduotis – turi matytis koks nors games.lt ženkliukas, arba kompiuterio ekranas 🙂 Na toks mažas apsidraudimas, gerai?:)Nuotraukas siųskite adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Muziejus, o laiške jokiais būdais nepamirškite parašyti savo niko games.lt. Jei laiške nebus nurodytas nikas – laiškas iš kart keliauja į šiukšlių dėžę. Laiško dydis neturi viršyti 1MB.

Nuotraukų laukiu visą savaitgalį. Trys laimingieji dovanų gaus marškinėlius 🙂

„Naktis Muziejuje 2“ Forum Cinemas kino teatruose pradedamas rodyti nuo gegužės 22-os dienos!