„Visame pasaulyje puikiai atpažįstami „Ledynmečio“ herojai mamutas Menis, tinginys Sidas, kardadantis tigras Diegas ir, be abejo, priešistorinė voverė Skretas į didžiuosius ekranus sugrįžta trečiąjį kartą – ir šįkart trimatėje erdvėje 3D.

Po įvykių antrajame serijos filme „Ledynmetis 2: eros pabaiga“, kuriame herojai sėkmingai išvengė globalaus atšilimo poveikio, herojų gyvenimai ima keistis. Kaip įprastai, besivaikydamas eilinę gilę, voverė Skretas netikėtai suranda galbūt savo būsimą antrąją pusę – evoliucijos keliu šiek tiek toliau pažengusią voverytę skraiduolę ilgomis blakstienomis, vardu Skretė.

Mamutas Menis su naująja savo drauge Eli laukiasi mažylio. Kardadantis tigras ima pastebimai nervintis, kad jį visi laiko vos ne namine kate. Sidas, prisižiūrėjęs į savo draugą mamutą, ir pats užsinori sukurti šeimą ir iš to begalinio noro pavagia dinozauro kiaušinį.
Žinoma, tai buvo klaida. Šaunieji „Ledynmečio“ herojai priversti leistis į pavojingą kelionę, kad išvaduotų savo draugą iš paslaptingo, nepažįstamo ir bauginančio pasaulio. Šioje nuotykių nestokojančioje odisėjoje jiems teks susidurti su naujais pavojais.
Tačiau vieni jie neliks. Jiems padės naujas veikėjas – negailestinga vienaakė dinozaurus medžiojanti žebenkštis, vardu Bakas.“
Bla, bla, bla… Hey… Juk čia „Ledynmetis 3“. Viskas ką reikia žinoti apie šį filmą telpa į vos kelis žodžius „Graužikas, gilė, MAMUTAI!“.

Tiesą sakant, ne kartą pagalvojau, kad jei tas gilę saugantis voverius būtų turėjęs krepšį (ar bent kišenę), jo gyvenimas būtų kur kas paprastesnis. O mes turim krepšių! Ir piniginių!

Pas mane po stalu guli pora vasarinių „Ice Age 3“ krepšių ir dvi piniginės. Puikus inventorius vasarai, ypač jei mylite giles. Visą šį gėrį išdalinsiu tiems, kas įspūdingiausiai pademonstruos savo meilę… Gilei.

Konkurso sąlygos:
Pademonstruokite savo meilę gilei, bet kokia Jums priimtina forma (piešinys, foto, eilės, vaizdo medžiaga), svarbu kad Jūsų darbe visi matytų, kaip Jūs mylite giles.
Jei neturit tikros gilės, galite ją pakeisti netikra.
Darbus siųskite artojas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite myliu giles, o laiške būtinai nurodykite savo games.lt niką. Jei laiške nebus nurodytas nikas (slapyvardis) laiškas automatiškai keliauja į šiukšlių dėžę.

Darbų laukiam iki liepos 9 dienos, o jau liepos 10-ą atrinkti darbai bus pateikti Jūsų balsavimui.