Skylanders, kaip jau žinot, yra kompiuterinių žaidimų serija, kurios esmė — žaislai. Tikros, tvirtos, kokybiškai nudažytos figūrėlės turi atminties lustus, tad jose esantys veikėjai gali būti perkelti į žaidimą. Figūrėlės taip pat puikiai atsimena kas yra jų šeimininkas, gali turėti unikalius vardus ir inventorių. Šiemet Skylanders pasaulis pasipildo dar viena naujiena — specialiais kristalais, kuriuose galima įkalinti blogiečius. Taigi, nuo šiol ne tik žaislai keliaus į žaidimą, bet ir tam tikri žaidimo elementai persikels į žaislus. Kaip visa tai veikia sužinosite čia pat esančioje apžvalgoje, o dabar apie konkursą.
Turime antrojo serijos žaidimo „Skylanders Giants“ startinį rinkinį (skirtą XBOX konsolei). Jame diskas su žaidimu, portalas, trejos veikėjų figūrėlės, plakatas, lipdukai… žodžiu viskas ko reikia norint pradėti žaisti. Kaip laimėti? Ogi super paprastai. KOMENTARUOSE PO APAČIA parašykite kokius žaidimus žaidėte vaikystėje, ar ką žaidžiate dabar, jei jūsų vaikystė dar nesibaigė. Po savaitėlės random.org išsirinks vieną komentatorių ir mes nudžiuginsime jį prizu.


P.S.: Užmeskite akį ir į games.lt Facebook paskyrą, netrukus ten bus panašus konkursas tiems, kas turi Nintendo konsolių!