Šį kartą mus pasiekė dar keli nerealūs prizai – „Edge of Tomorrow“ šarvai ir šalmai, kurie tikrai bus naudingi, jei mus užpultų ateiviai.


Netolima ateitis. Žemę niokoja žiauri ateivių rasė. Žmonės bando priešintis, tačiau atrodo, kad visos pastangos perniek. Artėjant neišvengiamai baigčiai, žemiečių armijos vadai į kovos sūkurį siunčia vis naujus karius. Vienas iš jų – pulkininkas leitenantas Bilas Keidžas (aktorius Tom’as Cruise’as). Kaip ir kitiems likimo broliams, kova jam tęsiasi neilgai: vos patekęs į mūšį, Bilas žūsta. Tačiau…

Nutinka keistas dalykas – Bilas atgimsta, ir vos atsipeikėjęs gauna įsakymą ruoštis išvykti į kovos lauką. Tai pačiai istorijai pasikartojus dar kelis kartus Bilas suvokia patekęs į laiko kilpą. Tačiau sulig kiekviena kova, sulig kiekviena mirtimi karys tobulėja ir sužino vis daugiau naujų dalykų, kurie dėliojasi į vieną didelį paveikslą. Kokį? Bilas to dar nesuvokia.

Paskutine jo dėlionės dalimi tampa specialiųjų pajėgų seržantė Rita Vrataski (akt. Emily Blunt). Pati patyrusi tokį pat fenomeną, vos sužinojusi apie Bilo laiko kilpą Rita nusprendžia padėti jam pasirengti lemtingam mūšiui, galų gale nulemsiančiam ne tik Bilo Keidžo, bet ir visos žmonijos likimą.

Bilas Keidžas žūna. Tuomet agimsta. Ir vėl kartoja viską iš naujo. Tačiau vargu, ar mes, užpulti ateivių, gausime galimybe respawn‘ui. Todėl tikrai pravers „Edge of Tomorrow“ šarvai ir šalmai.


Tokią apsaugą invazijos atveju suteiksime net 4 konkurso dalyviams. Trys iš jų gaus visiškai nuo ateivių puolimo galvą apsaugosiančią kepurę, o vienas dalyvis – nesunaikinamus marškinėlius.

Tačiau, žinoma, šiaip sau mes jų neatiduosime. Už tai turėsite kai ką mums papasakoti. Komentaruose parašykite, kokiame žaidime daugybę kartų teko mirti ir viską kartoti iš naujo ir nurodykite, kas buvo to kaltininkas (bosas, tuntas nedraugiškai nusiteikusių šmikių, o gal vis pražiopsomas apsauginis?).

Ir neapsiribokite vien tik tuo mirties stimuliatoriumi „Dark Souls“. Mes žinome, kad jame galima mirti tūkstantį kartų per minutę.

Komentarai bus renkami iki ketvirtadienio, gegužės 29 dienos. Nugalėtojai bus atrinkti burtų keliu ir paskelbti gegužės 30 dieną.

Komentarus teršiantys ir konkurso sąlygų neatitinkantys komentarai bus palaikyti priešiškais veiksmais, o komentatoriai bus sušerti ateiviams.

„Edge of Tomorrow“ kino teatrus pasieks penktadienį, gegužės 30 dieną. Filmo režisierius taip pat kūrė hitais tapusius piarmąjį Borną ir „Poną ir Ponią Smitus“