Sveiki atvykę į XXI a. pabaigą, kurioje pagrindine atsiskaitomąja valiuta tapo laikas. Futuristinio geto gyventojams kiekviena sekundė – grynieji pinigai. Čia puodelis kavos kainuoja 4 tavo gyvenimo minutes, sekundės virsta centais ir kiekvienas žino tikslią savo mirties akimirką.

Šiame pasaulyje žmonės genetiškai užkoduoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai. Kaip ir visuomet, čia viską valdo turtingieji, galintys tapti beveik nemirtingais, o vargšai dirba vardan savo gyvybių.

Vilas (akt. Justin Timberlake) – jaunuolis, vieną rytą pabundantis su neišsenkamomis laiko atsargomis. Tačiau laimė trunka neilgai – vyrukas apkaltinamas žmogžudyste siekiant pasisavinti kito žmogaus laiką. Bėgdamas nuo persekiotojų Vilas pagrobia Silviją (akt. Amanda Seyfried) ir laiko ja įkaite, bandydamas įrodyti savo nekaltumą. Štai taip, kiekvieną minutę (tiesiogine šio žodžių junginio prasme) rizikuodami gyvybėmis, jaunuoliai dviese stoja prieš negailestingą laiko sistemą ir ryžtasi rizikingam žingsniui – laiko vagystei iš atsargų saugyklos. Idant išdalintų laiką jo stokojantiems.


Rež. Andrew Niccol („Karo Dievas“, „Simona“, „Gataka“)Va ir išėjo vienas labai geras filmas. Nori tikėk, nori ne, bet aš – nejuokauju. Deja filmo gerumą šį kartą galime įrodyti tik dviems žmonėms, nes turime tik du kvietimus (filmas toks geras, kad tie kvietimai tiesiog graibstyte graibstomi!), tad tai savaime padiktuoja, jog turėsime du nugalėtojus, kurie galės pasimėgauti laiko teikiamais malonumais gaudami po vieną kvietimą į šį pačiu laiku pasirodžiusį filmą.

Ką reikia padaryti? Nieko sudėtingo. Tiesiog imti ir parašyti bet kokio ilgumo VIENÀ SAKINĮ, kuriame būtinai turėtų būti panaudoti šie žodžiai:pačiu laiku„. Žodžiai gali būti rašomi tiek sakinio pradžioje, tiek viduryje, tiek pabaigoje, bet sukeisti šių žodžių vietomis, kaip nors pakeisti, apmažinti arba padidinti – negalima. Ne tai, kad negalima, o griežštai DRAUDŽIAMA!!!

Sekantis žingsnis – įsijungti savo elektroninį paštą, įkelti į naujo laiško formą savo sukurtą sakinį, laiško pavadinimo eilutėje nurodyti „Suspejau!“, o visą šį gėrį išsiųsti el. pašto adresu vytautas.l@games.lt ne vėliau kaip iki šio penktadienio (spalio 21 d.) 24:00 valandos. Nevėluokit ir suskubkit, nes paskui bus ašarų ir už kiekvieną klaidą teks sumokėti laiku. Jeigu laiške nenurodysite savo slapyvardžio Games.lt portale – laiškas bus anuliuojamas.

Pasiruošę? Tad nešvaistom laiko ir kimbam į darbą, laikas nelaukia! Sėkmės!

Games.lt