Kaip sakė __________  — kiekvienos pareigos yra garbingos, jei eidamas jas žmogus gali tarnauti savo šaliai. Visiškai sutinku su šia mintimi ir didžiuojuosi galėdamas eiti, garbingas, žaidimų apžvalgininko pareigas, idant neščiau amžiną pramogų šviesą į jūsų namus. Tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Kalbant apie tiesioginę prasmę…

…turime konkursą, kurio pabaigoje į kažkurio jūsų namus atkeliaus originali „Assassin‘s Creed III“ kopija asmeniniam kompiuteriui, arba marškinėliai.

Žinoma apmaudu, kad tarnaudamas savo šaliai, dažnai turiu kažką aukoti. Kas metai žaidimų vis daugiau, tad vis daugiau turiu žaisti ir mažiau laiko lieka kitiems reikalams. Štai __________ buvo žymus autorius, politikas, politinis teoretikas, pašto vadovas, mokslininkas, muzikas, išradėjas, satyrikas, visuomeninis veikėjas, valstybininkas ir diplomatas. Savotiškas JAV Da Vinci atitikmuo. Ateities kartos už tai įamžino jo portretą ant vienos iš dolerių kupiūrų. Tiesa jei kas nors, kada nors tiek mokėtų už apžvalgą, galėčiau ją išsikeisti ir savo politiko karjerą pradėti įsigydamas dailų trispalvės ženklelį švarko atlapui ir 27 balsus savivaldos rinkimuose.

Na, na… Nereikia pūstis. Aš nieko nekaltinu ir niekam neprikaišioju, nepučiu burbulo, o tik šiaip — ironizuoju. Matote, aš kaip ir __________ „Niekada nemaniau, kad nuomonių skirtumai politikos, religijos, filosofijos klausimais, gali tapti priežastimi, dėl kurios atsisakai draugo“. Kai jis tai pasakė, dar nebuvo Facebook‘o ir žodis „draugas“ turėjo kitą reikšmę, bet vis tiek… Dauguma mūsų turim ko iš jo pasimokyti, kaip ir pretekstą apsvarstyti savo poelgius per pastaruosius porą mėnesių.

Kita vertus, galbūt man derėtų mesti apžvalgų rašymą ir užsiimti lavinimu. Antai populiarėjant pirmo asmens šaudyklėms, galėčiau važinėti po mokyklas ir tinklo batalijas nuolat griaunantiems paaugliams kalti į galvą auksinę __________ mintį — „Nešaudykite, kol nepamatysite jų akių baltymo!“. Tatai jis išrėkė kautynėse dėl kažkokio bunkerio. Ar kalvos? Nepamenu tiksliai, o tai ir nėra svarbu, nes turint galvoje puikią šių dienų žaidimų grafiką, patarimas tinka visoms situacijoms. Tiesa…

Visai gali būti, kad šią mintį pasakė ne vienas žmogus. Gali būti, kad šią frazę pirmiau ištarė karvedys vieną valstybę labai primenančiu vardu __________. Tiesiog šis žmogus savo biografijoje turi kitokių žavingų faktų (pvz.: sykį Mohaukai jo vos nesupleškino ant laužo), tad iš jo pusės būtų buvę visai malonu pasidalinti įsimintinais poelgiais ir su savo ginklo broliais.Žaisdami „Assassin‘s Creed III“ be abejo sutiksite šiuos žmones, nes visi jie yra žaidime. Kaip ir paveiksliuke aukščiau matomas sužeistas jūrų pėstininkas __________ (ne tas kur guli, o tas kur tebestovi prilaikomas sūnaus ir dar vieno bendražygio). Šis veikėjas girdėjo pirmąjį šūvį, kurio garsą girdėjo visas pasaulis, o vėliau krito mūšyje nuo juodaodžio vergo rankos. Jei teisingai suprantu, žaidime mums bus bandoma įteigti, kad viskas klostėsi kiek kitaip. Norit sužinoti kaip?

Gerai. Tiesiog įvardinkite visas asmenybes, kurias aš praleidau raitydamas šį tekstą ir turėsite šansą viską patirti savo kailiu.

Viso turime du prizus — žaidimą asmeniniam kompiuteriui ir „Assassin‘s Creed III“ marškinėlius. Norint laimėti vieną jų teks rašyti laišką, o kitam pakaks ir argumentuoto komentaro. Galite dalyvauti abiejuose konkursuose vienu metu.

KONKURSO SÀLYGOS:
Norint laimėti marškinėlius:


*Kaip atrodys marškinėliai, mes neturim žalio supratimo, todėl įdėjom paprastučius, kad neaudrinti vaizduotės be reikalo.

Tiesiog naujienos komentaruose pasidalinkite mintimis, kur norėtumėt Assassin‘s Creed sagos tęsinio ir kodėl. Pavyzdžiui taip: Iki šiol svajojau, kad AC persikeltų į Rusiją, buvo įdomu kaip kūrėjai perteiktų brolijos ir tamplierių priešpriešą vasario ir spalio revoliucijų fone, bet… pamatęs kaip kūrėjai perteikė lakstymą medžiais, labiau už viską noriu į Japoniją, į ninzės kailį, kad po ilgos pertraukos pažaisti kažką panašaus į legendinį „Tenchu“. Atsakymai iš serijos į Lietuvą, nebus užskaitomi, bet į Lietuvą, nes esu patriotas, jau beveik atitinka sąlygas, nes vis tik atsakoma į klausimą KODËL.

ACIII asmeninio kompiuterio versijai laimėti:
Aukščiau esančiame tekste brūkšniais pažymėti 6 istorinių asmenybių vardai. Išsiaiškinkite kas tai per asmenybės ir atsiųskite jų vardus adresu artojas@games.lt
Rašydami laišką, jo pavadinime (subject) įrašykite „Žinau!“, o pačiame laiške būtinai nurodykite savo games.lt slapyvardį (nick). Laiškai neatitinkantys šių taisyklių bus sugrūsti į patranką ir išsiųsti sprogdinti bunkerių arba kalvų.Atsakymų ir komentarų laukiame iki lapkričio 20 dienos. Nugalėtoją paskelbsime lapkričio 22, žaidimo pasirodymo AK sistemai išvakarėse.

Konsolinės žaidimo versijos jau pasirodė, tad dalis jūsų atsakymų galite ieškoti žaisdami, vargu ar pavyks ką rasti, bet taip gal ir geriau — juk žaidimą jau turite!