JAV teismas ketveriems metams kalėti nuteisė Sean Michael Brin – programinės įrangos piratų grupės „Razor1911“ lyderį.
Jis pripažintas kaltu, pažeidęs autorines teises ir stambiu mastu sukčiavęs, persiunčiant pašto siuntas. Sean negalės apskųsti teismo sprendimo ir būti išlaisvintas, kol nepasibaigs bausmės laikas.
„Razor1911“ grupė plačiai žinoma tarp vadinamosios „Warez“ produkcijos vartotojų. Grupės nariai platino nelegalią programinę įrangą ir žaidimus, tarp kurių tokie pripažinti hitai kaip „Terminal Velocity“, „Quake“, „Command & Conquer“ ir „Warcraft III: Reign of Chaos“. Dirbo jie labai paprastai ir efektingai: prisistatydami neegzistuojančių žaidimų žurnalų darbuotojais, jie stengėsi nemokamai gauti žaidimų versijas spaudai („press-release“). Po to produkcija buvo platinama „savais“ kanalais. Nuo „Razor1911“ veikos žaidimų leidėjai patyrė žalos už kelis milijonus dolerių, jų veikla po to susidomėjo vietinė policija. Atlikusi operaciją „Buccaneer“, kartu su Sean‘u areštavo dar 40 grupės narių.
Tačiau tokią rimtą bausmę ponas Brin „uždirbo“ ne tik dėl „software“ platinimo. Jis taip pat suklastotų dokumentų pagalba užsakinėjo „geležį“ („hardware“) iš „Cisco“ kompanijos ir taip per kelerius metus pavogė 690.236 JAV dolerių. Dabar jam teks sumokėti šią sumą iš savos kišenės.