Manote prieš tai skelbtame strateginių žaidimų sąraše 2010-iesiems jau buvo išvardinti visi žaidimai? Klystate! Jų šiais metais bus tikrai tikrai daugiau! Štai dar 10 šaunių strateginių žaidimų!

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Pasirodymo data: Kovo 19
Žanras: RTS
Žaidimo profiliai: PC
Oficialus tinklapis

Keinas sugrįžta ketvirtojoje serijos dalyje. Prasidės lemiamas mūšis Tarp „GDI“ ir „NOD“ frakcijų. Pagaliau bus atskleistos visos Tiberiumo paslaptys. Ar žmonėms pavyks išvalyti žemę nuo šio kenksmingo kristalo? Viską sužinosime šiame žaidime. Išvysime dar daugiau filmuotų vaizdo intarpų su dar įspūdingesniais efektais. Nauja kampanija, kurioje išaiškės žemės likimas, virš 80 karinių vienetų ir daug mūšių su lazeriais laukia žaidėjų šiame žaidime.

Supreme Commander 2

Pasirodymo data: Kovo 2
Žanras: RTS
Žaidimo profiliai: PC, X360
Oficialus tinklapis

Šiame žaidime žaidėjai imsis valdyti dar didesnias armijas dar didesniuose mūšio laukuose nei ankščiau. Galėsime pasirinkti vieną iš trijų frakcijų su skirtingomis galiomis ir dar didesnėmis ir galingesnėmis karo mašinomis bei tęsti istoriją. Žaidime žadami itin įspūdingi mūšių efektai bei įvairiausios milžiniško dydžio aplinkos. Visa tai naujojo grafinio varikliuko dėka.

Stronghold Kingdoms

Pasirodymo data: Kažkada 2010-ais
Žanras: MMORTS
Žaidimo profiliai: PC
Oficialus tinklapis

Tai naujasis „Stronghold” serijos žaidimas. Tik šį kartą tai jau MMORTS žaidimas. Žaidimą sudarys dvi dalys: žaidimas naršyklėje ir žaidimas kliento dėka. Žaidėjai galės statyti savo svajonių pilis viduramžiuose, prižiūrėti jas ir jos gyventojus, bendrauti su kitais žaidėjais, rengti išpuolius, kurti sąjungas. Manoma, kad žaidimas šiek tiek bus panašus į Travian’ą, tačiau turės daug daugiau galimybių ir gražią grafiką.

Greed Corp

Pasirodymo data: Pirmas ketvirtis
Žanras: TBS
Žaidimo profiliai: PC, PS3, X360
Oficialus tinklapis

Tai ėjimais paremta strategija, kuri pasižymės griaunamomis teritorijomis. Visa tai, be abejo leis vystyti naujas taktikas. Žaidime galėsime pasirinkti vieną iš 4 frakcijų. Krūva atrakinamų trofėjų ir pasiekimų turėtų pritraukti žaidėjus kur kas ilgesniam laikui. Daugiau kaip 10 valandų ilgio kampanija virš 24 žemėlapių ir net galimybė žaisti tinkle su draugais.

Star Sentinel Tactics

Pasirodymo data: Pirmas ketvirtis
Žanras: TBS
Žaidimo profiliai: PC
Oficialus tinklapis

Dar viena ėjimais paremta strategija. Žaidime imsimes „United Alliance” desantininkų dar vadinamų „Star Sentinels” vaidmens ir bandysime sustabdyti ateivių invaziją į galaktiką. Žaidime gražiai supinami „classic turn-based tactical“ bei „2d classic turn-based“ žanrai ir viskas perkeliama į gražią 3D aplinką. Mūsų laukia daugiau nei 28 misijos, įtraukianti istorija, puikus DI, daugybė ginklų ir net galimybė modinti šį žaidimą.

Sins of a Solar Empire: Diplomacy

Pasirodymo data: Kažkada 2010-ais
Žanras: RTS
Žaidimo profiliai: PC
Oficialus tinklapis

Tai jau antrasis mini papildymas „Sins of a Solar Empire“ žaidimui. Šį kartą daug atnaujinimų sulauks ekonominė žaidimo pusė. Atsiras naujas technologijų medis, galimybė skirti misijas kitiems žaidėjams, prekybos keliai, galingesni kosmoso piratai ir kita. Norint žaisti šį papildymą jums reikės turėti originalųjį „Sins of a Solar Empire“ žaidimą kartu su „Sins of a Solar Empire: Entrenchment“ papildymu.

Starcraft II – Wings of Liberty

Pasirodymo data: Trečias ketvirtis
Žanras: RTS
Žaidimo profiliai: PC
Oficialus tinklapis

Tai ilgai laukiama realaus laiko strategija. Greičiauisiai šis žaidiams vėl padarys perversmą strateginių žaidimų rinkoje. „Blizzard” visuomet moka stebinti. Pirmasis episodas pavadinimu „Starcraft II – Wings of Liberty“ turėtų pasirodyti jau šiais metais. Šiame episode visas dėmesys bus skiriamas Terran‘ų rasei, todėl išvysime ilgą ir įdomią kampaniją. Šiame episode rasime ir mini Protoss‘ų kampaniją. Žaidime taip pat išvysime ir pilnavertį tinklo režimą.

Victoria II

Pasirodymo data: Antras ketvirtis
Žanras: TBS
Žaidimo profiliai: PC
Oficialus tinklapis

Tai „Victoria“ žaidimo tęsinys. Apie žaidimą nėra paskelbta daug informacijos, tačiau žinant, jog „Paradox Interactive“ moka kurti ėjimų strategijas, galime tikėtis dar vienos šaunios TBS žanro strategijios.

The Settlers 7: Paths to a Kingdom

Pasirodymo data: Vasario 25
Žanras: RTS
Žaidimo profiliai: PC
Oficialus tinklapis

Tai dar viena naujakurių serijos dalis. Žaidimas bus panašus į savo pirmtakus, turėsime statyti savo miestą, juo rūpintis, kviestis naujus naujakurius ir ginti juos nuo užpuolikų. Norint pasiekti pergalę, galėsime rinktis vieną iš trijų kelių: karo, mokso ir prekybos. Žaidėjai galės žaisti vieno žaidėjo kampaniją su daugybe ekonominių misijų. Sugrįš ir tinklo režimas su daugybe naujovių, tokių kaip co-op režimas kampanijoje.

History Egypt: Engineering an Empire

Pasirodymo data: Antras ketvirtis
Žanras: TBS
Žaidimo profiliai: PC, PSP, DS
Oficialus tinklapis

Tai dar vienas „Slitherine“ kuriamas žaidimas paremtas „HISTORY TV“ kanalo dokumentika. Žaidėjai privalės statyti miestą, pradedant nuo mažiausio kaimelio vystant kelius ir taip paversti jį didžia imperija. Žaidime bus trys pagrindiniai langai: kampanijos, kur bus matoma visa imperija, meisto bei mūšio lauko. Šis ekonominis žaidimas puikiai tiks ir naujiems bei nepatyrusiems žaidėjams.