2010-ieji jau ir čia! Kaip turbūt kiekvienais metais, taip ir šiais parduotuvių lentynas pasieks daugybė įvairiausių žaidimų. Vieni iš jų paliks mums neišdildomus įspūdžius. Kiti liks mums išbandyti, bet ir greitai numesti į kampą. Dar bus tokių, kurie visai bus nepastebėti… gal ir nevisada be reikėlao… Štai todėl ir vėl pradedam kasmetinę straipsnių seriją – „Kokie žaidimai pasirodys šiais metais?“!

Šį kartą sraipsnių seriją pradėsime nuo sporto žaidimų. Taip, tų pačių, kuriuos tingiais vakarais žaidžia sporto fanai, tingėdami realiai pasportuoti!

Water Sports

Išleidimo data: Sausio 15
Platformos: WII

Naudodami Wii Balance Board “Water Sports” žaidime galėsime užsiiminėti visomis įmanomomis vandens pramogoms neišeinant iš namų ir visiškai nesušlampant. Na o jeigu jums nusibos ant bangų būti vienam, bet kada galėsite pasikviesti draugą ir sužaisti kartu co-op režimo dėka.

Vancouver 2010

Išleidimo data: Sausio 29
Platformos: PC, PS3, X360

Žaidimas skirtas ateinančioms Žiemos olimpinėms žaidynėms, kurios vyks Vankuveryje. Žaidime mūsų laukia adrenalino lavina ir dramatiškos atletų kovos. Visas veiksmas vyks realistiškose olimpinėse arenose, kur mes varžysimes dl aukso medalių ar net rekordų. Juos siekti galėsime 14 rungtyse nuo slalomo iki snieglenčių laisvuoju stilium varžybų.

Walk It Out

Išleidimo data: Sausio 12
Platformos: WII

Žaidimas sujungiantis du dalykus – pasivaiksčiojimą ir muziką. Iš viso 120 garso takelių 20 iš kurių licenzijuoti populiarių atlikėjų kūriniai, vienas garsiausių Black Eyed Peas – “Boom Boom Pow”. Įsijunkime muziką ir pirmyn!

Sled Shred

Išleidimo data: Vasario 23
Platformos: WII

Pasaulio žiemos žaidynės – taip pristatomas šis šaunus žaidimas. Gausus slidinėjimo priemonių pasirinkimas ir virš 10 skirtingų, snieguotų trasų neleis nuobodžiaut. Na o visą mūsų darbą komentuos ir stebės Jamaikos bobslėjaus rinktinė. Jie bus savotiški treneriai žaidime, tad nenuvilk jų.

Hot Shots Tennis

Išleidimo data: Pirmas ketvirtis
Platformos: PSP

Žaidimų serija karaliavusi “PS2” konsolėje, dabar ir “PSP”. Kolkas nežinoma ar tai bus tik perkelta žaidimo versija iš “PS2” ar visiškai naujas žaidimas. Bet kuriuo atveju “PSP” savininkų lauks linksmas teniso žaidimas.

Free Running

Išleidimo data: Vasario 16
Platformos: WII

Prisijunk prie elitinės atletų grupės, kitaip žinomos tracer’iu vardu. Jūs varžysitės dėl geriausio bėgiko vardo, miestų stogai taps tavo namais.

The Circle: Martial Arts Fighter

Išleidimo data: Pirmas ketvirtis
Platformos: WII, PC, PS2, PSP, DS

Capoeira. Kitaip dar vadinamas karo šokiu. Atsiradęs Pietų Amerikoje greitai išplito per visą pasaulį. Šiame žaidime mums teks būti vienu iš šio unikalaus kovos meno kovotoju, kad įrodyti kas yra geriausias.

Deca Sports

Išleidimo data: Kovo 2
Platformos: DS

Po sėkmingo “Deca Sports” serijos pasirodymo WII konsolėje, žaidimas atkeliauja ir į “Nintendo DS” su 10 įvairių sporto žaidimų bei lokaliu daugelio žaidėjų režimu, palaikančiu iki 6 žaidėjų!

MLB 10

Išleidimo data: Kovo 2
Platformos: PS2, PS3, PSP

Dar vienas neblogai įvertintas beisbolo simuliatorius iš “EA”. Ankstesnes dalis puikiai įvertino ir žaidėjai, tai “MLB 10” neturėtų nuvilti mūsų.

Major League Baseball 2K10

Išleidimo data: Kovo 9
Platformos: PC, X360, PS2, PS3, PSP, WII

“2K Sports” garsi ne tik puikiai įvertintais krepšinio simuliatoriais, bet ir beisbolo žaidimais. Pasiruoškite, šį kart “MLB” serija sugrįžta ateinančiam 2010 m. sezonui, kuris žada būti dar labiau dramatišku.

Total Extreme Wrestling 2010

Išleidimo data: Pirmas ketvirtis
Platformos: PC

Žaidimas skirtas tiems, kurie labiau domisi vidiniu amerikietiškų imtynių gyvenimu. Mums teks pabūti vadybininku, turėsime samdyti atletus, sudarinėti sutartis su TV kompanijomis ir taip kovoti dėl aukštų reitingų.

Skate 3

Išleidimo data: Gegužės 28
Platformos: X360, PS3

“Skate” serija privertė ganėtinai ilgam pamiršti apie Tony Hawk žaidimus. Jau trečioji dalis džiugins mus savo realistiškumu, pagrindinė žaidimo naujovė bus – komandinės užduotys. Nuo šiol būsim ne vieni New San Van mieste.

Tiger Woods PGA Tour 11

Išleidimo data: Birželio 18
Platformos: X360, PS3, WII

Eilinė “Tiger Woods PGA Tour” serija golfo megėjams. Dar realistiškesni smūgiai ir judesiai, dar daugiau veiksmo golfo laukuose.

Backbreaker

Išleidimo data: Antras ketvirtis
Platformos: X360, PS3

Dar viena amerikietiško futbolo žaidimo dalis, kurioje pagrindinis akcentas bus skiriamas Euphoria varikliuko demonstracijai. Nuo šiol visi bandymai atimti ar kitaip perimti kamuolį bus dar efektingesni ir gražesni.