Nuo leidėjos „Konami“ atsiskyrusioje ir iš naujo įkurtoje „Kojima Productions“ studijoje dirbs iki 100 asmenų – dvigubai mažiau, negu kuriant „Metal Gear Solid“ žaidimus, puslapiui „Gamereactor“ teigė Hideo Kojima.

Šį sprendimą „Metal Gear“ frančizės autorius grindžia noru skirti daugiau dėmesio savo darbuotojams.

„Siekiame suformuoti tokią mažą, intymaus tipo studiją. Jaučiu, kad Londone įsikūrusi „Media Molecule“ yra visai panaši į tą, kokią bandau sukurti“, – apie „Sony“ priklausančius „LittleBigPlanet“ ir „Tearaway“ žaidimų kūrėjus užsiminė jis.

Šie jį sužavėjo savo darbo kultūra, gerokai besiskiriančia nuo tos, prie kurios jis buvo pripratęs Japonijoje ir kurią prilygino kariuomenei. Anot H. Kojima, Japonijos studijose vyrauja mačo kultūra su nurodymus tik per savo pavaldinius dalinančiu vidutinio amžiaus vyru priešakyje.

„Studijoje „Media Molecule“ atrodo, kad virtuvė yra pati svarbiausia dalis. Ir ten dirba gan daug moterų, kas sukelia keistą jausmą“, – sakė H. Kojima. Virtuvės svarbą jis teigė supratęs dar apsilankymo „DICE“ studijoje metu, kurios virtuvėje rado 40 mikrobangų krosnelių ir daug kavos aparatų.