Hideo Kojima, garsosios „Metal Gear Solid“ žaidimų serijos kūrėjas, pareiškė jau turintis tris idėjas penktajai daliai. Tik, jis nenorėtų, jog komanda kursianti žaidimą pasirinkti bent vieną iš jų, nes pats Kojima juk pareiškė daugiau nekursiantis „MGS“ žaidimų. Bent jau kol kas.

„Aš jau turiu tris idėjas „MGS5“, kas, mano manymu, būtų labiausiai tinkama naujajai žaidimo daliai, tačiau tikiuosi, kad nebus pasirinkta nė viena“, – Kojima teigė „1UP“ tinklalapiui. „Nes jeigu komanda taip padarytu, man ir vėl įtrauktu į jo kūrimą, ko aš tikrai nenoriu“.

„Dar daugiau“, šiuo metu studijos darbuotojai jau yra pasiūlę keletą labai šaunių idėjų ir jeigu bus pasirinkta viena iš jų, tai bus išties šaunu. Tokioje situacijoje, aš tikrai galiu pasitikėti jais, bei pats tapti tik žaidimo prodiuseriu, kas būtų idealiausia situacija“.

Tuo tarpu pats Kojima, kuris dabar neabejotinai turės daug daugiau laisvo laiko, teigė norintis išbandyti save ir sukurti ką nors nauja.

„Ką gi, aš norėčiau sukurti ką nors naujo ir kol kas šią idėją yra labai sunku papasakoti, kadangi jos dar niekas nematė. Aš net abejoju, ar jos pardavimai būtų pakankamai dideli“, – užbaigė Kojima.