„Capcom“, žinoma, neketina iš rankų paleisti „Resident Evil“ serijos. Nors pastaruoju metu „RE“ žaidimai nebepalieka tokio įspūdžio, kokį palikdavo pirmieji žaidimai. Su „Resident Evil 6“ kūrėjai bandė pasiekti aukso viduriuką tarp naujųjų ir senųjų dalių, bet jiems ne visai pavyko.

Tad kas gali geriau priminti apie senąsias „Resident Evil“ dalis, jei ne pirmoji dalis? Ogi jos perdirbinys. Apie tokio projekto egzistavimą pirmais savo „Twitter“ paskyroje praešė vienas iš portalo „N4G“ žurnalistų Ahsan‘as Rasheed‘as. Ir jo teigimu, žaidimas bus anonsuotas jau netrukus.

Ahsan‘as Rasheed‘as, kuris žaidimą pavadino „REmake“ ir „REbirth“, skelbia, kad jis kuriamas PS3, PS4, X360 ir Xbox One konsolėms bei asmeniniams kompiuteriams, o „Capcom“ jį išleisti numato kitais metais. Taip pat jo pranešime buvo paminėti ir 2002 metais pasirodžiusio pirmosios dalies perdirbinio GameCube konsolei žaidėjai. Jis teigia, kad jiems patiks tai, ką „Capcom“ ketina parodyti. Galbūt naujasis perdirbinys bus panašus į pasirodžiusį prieš 12 metų?

Nereikėjo ilgai laukti ir „Capcom“ išties oficialiai patvirtino, kad 2015 metų pradžioje sulauksime 2002 metais GameCube konsolei pasirodžiusio „Resident Evil“ leidimo perdirbinio anksčiau minėtosioms platformoms. Žaidimas, žinoma, pasirodys grafiškai patobulintas, tad gražiai atrodys net ir aukščiausia raiška. Žemiau esančiame paveiksliuke galite pamatyti, kaip žaidimo vaizdai skirsis nuo originalo.

Taip pat žadama, kad kūrėjai atnaujino ir žaidimo garsus. O žaidėjai, pasiilgę klasikinės valdymo sistemos galės ją pasirinkti nustatymuose; jaunesnioji karta galės valdyti veikėjus kaip ir naujausiuose serijos žaidimuose.

„Resident Evil“ istorija pasakoja apie elitinį S.T.A.R.S. būrį ir jau puikiai pažįstamus jo narius Jill Valentine, Chris Redfield ir Albert Wesker. Būrys buvo nusiųstas surasti ir išgelbėti dingusį Bravo būrį. Bet komanda buvo užpulta keistų sutvėrimų. Jiems pavyksta pabėgti ir pasislėpti paslaptingame dvare, bet tai dar tik pradžia jų siaubingam nuotykiui.