Ką gi mielieji Games.lt lankytojai ir kino filmų fanai. Jau nuo šiandienos ,,Kino klubo TV‘‘ komanda pradeda darbus, o tai reiškia, kad jau artimiausiu laiku išvysite ir pirmuosius darbus. Dabar trumpai pabandysiu paaiškinti kas tai yra ,,Kino klubo TV‘‘.

Tai bus lyg televizijos kanalas, kuriame jus matysite ne tik įgarsintas video naujienas, ar filmų apžvalgas, bet ir filmų treilerius, bei kitus įdomius video reportažus susijusius su kino industrijos pasauliu.

Visas nuorodas į šiuos video rasite ,,Kino klubo TV‘‘ specialioje temoje ,,Kino klube‘‘. Šie visi reportažai kol kas bus talpinami Youtube.com pagalba, kaip bus vėliau žiūrėsime.

Taip pat jei yra žmonių norinčių prisidėti prie šio projekto, rašote man (Tokyo) į PM. ,,Kino klubo TV‘‘ tai naujas ir kupinas galimybių projektas.

– ,,Kino klubo TV“ komandos nariai –

Tokyo

Mintys sukurti tokį projektą ,,Kaip kino klubo TV‘‘ kilo jau senokai, tik to įgyvendinti dar nebuvo galima. Dabar kaip matote jau turiu surinkęs komanda, kuri pasiruošusi darbui ir pirmam tokiam projektui Games.lt tinklapyje. Tikimės, kad pirmieji blynai nebus labai prisvilę.

Vardas: Egidijus
Pavardė: Šereika
Nikas: Tokyo
Miestas: Ukmergė
Gimimo data: 1987 11 10

Pareigos: ,,Kino klubo TV‘‘ įkūrėjas ir video montuotojas.
—————————————————————————————

SOrrOw

Esu S0rr0w arba kitaip Mindaugas. Gyvenu Vilniuje ir šiuo metu didžiausią mano laiko tarpą „suėda“ mokslai, treniruotės, bei panelė, piercingo ypatumai (auskarų vėrimas ir t.t) ir laisvalaikio linksmybės. Visa kita, kai suspėju atiduodu Games.lt laiko tarpui, kurio dabar tikrai mažai. Užsiimu projektu, rašydamas recenzijas apie Antrojo Pasaulinio karo filmus, bei kuriant jiems ,,Preview“ filmukus.

Pasiūlytas į šį naująjį Games.lt ,,Kino klubo TV“ projektą, nedvejodamas nutariau išbandyti jėgas naujoje sferoje, ir užpildžiau anketą. Taigi aš jau čia, ir būsiu vienas iš įgarsintojų šioje komandoje.

Vardas: Mindaugas
Pavardė: Drigotas
Nikas: SOrrOw
Miestas: Vilnius
Amžius: 1990-11-14

Pareigos: Įgarsintojas
—————————————————————————————

GooDBoY

Esu Vilius Barbaravičius, 16 metų. Ką tik baigiau 10 klasių ir nors pasiėmiau ne supertobulą atestatą, tai turbūt tik todėl, kad esu (na, buvau) per didelis tinginys. Kiti metai bus geresni, šitai sau jau esu pažadėjęs.

Didžiausia mano aistra – rašymas. Mėgstu pildyti savo blog’ą/dienoraštį ar kurti įvairių žanrų kūrinius, nes tai man teikia didžiausią malonumą. Būtent dėl šios priežasties su šia aistra ketiniu sieti savo gyvenimą, todėl darbelis ,,Kino klubo TV“ man turėtų būti gera ir naudinga patirtis.

Vardas: Vilius
Pavardė: Barbaravičius
Nikas: GooDBoY
Miestas: Vilnius
Gimimo data: 1991-10-21

Pareigos: Reportažų rengėjas.
—————————————————————————————

Kraugerys

Visu pirma – menininkas. Dvynys. Nuoširdus, gera širdiškas žmogus dievinantis muzika, kina ir fotografija. Plepus išgėręs, smalsus būdamas blaivas. Niekada nepasakys, kad buvo neskanus maistas, bet būtinai prikibs dėl nešvariu tauriu. Geimeris. Prie PC praleidžiantis nuobodžius vakarus ar ilsintis nuo darbo. Žaidžia viska ką pasiūlo Artojas. Turi PS3 ir nekenčia Xbox 360. Beveik visada būna uždaras ir pasipasakoja arba visiškai nepažįstamiems arba tik geriausiems draugams.

Vardas: Mantas
Pavardė: Svidras
Nikas: Kraugerys
Miestas: Klaipėda
Gimimo data: 1984 06 09

Pareigos: Įgarsintojas.

—————————————————————————————
Sarka

Vardas: Šarūnas
Pavardė: Višniakovas
Nikas: Sarka
Miestas: Lentvaris
Gimimo data: 1990 02 12

Pareigos: Įgarsintojas.

—————————————————————————————

—————————————————————————————–
Master_Chief

Vardas: Daumantas
Pavardė: Katilius
Nikas: Master_Chief
Miestas: Vilnius
Gimimo data: 1991-12-20

Pareigos: Reportažų rengėjas.