Games.lt ‘‘Kino klubo TV‘‘ Apdovanojimus jau išvysite visai greitai. Nes jau baigėsi visos nominacijos ir išsiaiškinome nugalėtojus, kuriuos paskelbsime per šią virtualią video apdovanojimų ceremoniją.

Tie kas dar nežino, priminsiu, kad ‘‘Kino klubo TV‘‘ Apdovanojimai rinko geriausius ‘‘Kino klubo‘‘ naujienų rašytojus, temas, projektus, jūsų pačių sumontuotus video miksus ir t.t.

O, kad šia ceremoniją būtų kuo įdomiau stebėti, mes paruošiame jai programą, kurios metu sužinosite ne tik kokie nauji ir dar daug kam negirdėti filmai pasirodys kino ekranuose, bet ir pikantiškų naujienų iš aktorių gyvenimo, bei kokios naujos laidos kūrimo procesas laukia ‘‘Kino klubo TV‘‘ ?

Taip pat sužinosite apie mūsų ateities planus, bet tai dar ne viskas, prisiminsime ir tuos aktorius, kurie paliko mūsų pasaulį, pagerbsime labiausiai nusipelniusi aktorių Holivude ir žinoma pasiklausysime geros muzikos.

Galime pasakyti tik tiek, kad ir tai dar ne viskas, nes jūsų lauks kur kas daugiau ir įdomesnių staigmenų. Šių apdovanojimų vedėjas taps Mantas Svidras (Kraugerys). Naudodamasis šią progą, norių pristatyti ir šio projekto rėmėjus, kurie įsteigė laimėtojams prizus, tai

‘‘FORUM CINEMAS‘‘ ir ‘‘PCGAMER‘‘.


Montavimo darbai jau prasidėjo, tad tikimės, kad jums pirmieji tokie Lietuvoje virtualus apdovanojimai patiks. O mes tikimės, kad visus darbus pavyks užbaigti iki šių metų kovo mėnesio pradžios.