World of Warcraft visada sunkiai sekėsi praeiti Kinijos cenzūrą. Po keletos žaidimo pakeitimų, kai buvo pakeisti Nemirtingųjų (Undead) klasės modeliai, kad nebūtų rodomi kaulai, pagaliau leista pasirodyt žaidimui. World of Warcraft antram papildymui Wrath of the Lich King sekasi kur kas blogiau, nes buvo atmestas jau antrą kartą. Nors kaulų nesimato, o ir nauja Mirties kario (Death Knight) klasė net nebuvo įtraukta, kadangi valdžia to niekaip nepraleistų pro cenzūrą.

„Aplikacija buvo atmesta dėl turinio kuris neatitinka reikalavimų, taip pat dėl miestų reidų ir skeleto veikėjo.“ – Praneša JLM Pacific Epoch

Manoma, jog pagrindinė atmetimo pražastis ir yra miestų reidai, konkrečiau tai būtų karas prieš Scourge, kurį turbūt teks Blizzard panaikinti iš ateinančio papildymo.

Apytiksliai trečdalis visų World of Warcraft žaidėjų yra azijiečiai, kuri didelė dalis iš jų yra kinai. Neišleisti antro papildymo Blizzard ir The9 (Kinijos žaidimų tiekėjas) atneštų didelių nuostolių. Tai nepalieka jokių kitų pasirinkimų kaip tik modifikuot žaidimą ir atidetį papildymo pasirodymo datą.