Turim įdomių naujienų. Sporto klubas „Audra“, kartu su „Topo Centru“ šakių vaikučiams organizuoja „Xbox 360 Kinect“ turnyrus. Apšilimui organizatoriai pasirinko „Kinect Sports“ ir rinkinyje esantį futbolo žaidimą.

Renginio organizatoriai aplankys 8 Šakių rajono miestelius, kuriuose pasivaržyti galės visi pageidaujantys po pamoku papildomai paplušėti. Geriausiai pasirodžiusiems bus įteiktos atminimo dovanos.Įdomus sutapimas — vakar žiniose mačiau, kad mokyklose dalinami žingsniamačiai. Aišku juos dalina tyrimo tikslais, tačiau ir nauda iš jų tik informacinė. Kodėl geriau neišdalinus „Nintendo 3DS“ kuris už nueitus atstumus duoda dovanėlių, arba dar geriau… Įrengti „Kinect“ sales kiekvienoje mokykloje! Bet grįžkime prie turnyrų Šakių rajone.

Atskirose mokyklose vyks atrankos turnyrai, o spalio 11 dieną, Šakiuose įvyks finalas kuriame susitiks geriausiai (ar linksmiausiai :)?) pasirodę atrankų dalyviai.

Aišku gaila, kad kol kas turnyras lokalizuotas labai siaurame regione, bet organizatoriai teigia, kad tai tik testas. Jei vaikams, o svarbiausia ir pedagogams, užmačia pasirodys įdomi, metų eigoje planuojama surengti daugiau ir didesnių tokių turnyrų. Organizatoriai neslepia, kad iš šio renginio tikisi dvejopų rezultatų — visų pirma sudominti vaikus aktyvia veikla, bet tuo pačiu metu ir supažindinti pedagogus su moderniais žaidimais, parodyti, kad ne visi „baubai“ yra baisūs.Šakių rajono gyventojams greičiausiai aktualu sužinoti, kas kur ir kada, taigi:

Spalio 1 d. 14 val. Kriūkai, kultūros namai,

Spalio 2 d. 15 val. Kiduliai, pagrindinė mokykla,

Spalio 4 d. 15 val. Lukšiai, Vinco Grybo gimnazija,

Spalio 5 d. 14 val. Griškabūdis, dienos centro patalpos,

Spalio 8 d. 14 val. K. Naumiestis, Vinco Kudirkos Gimnazija,

Spalio 9 d. 14 val. Gelgaudiškis, kultūros namai,

Spalio 10 d. 1 val. Lekėčiai, kultūros namai,

Spalio 11 d. 14 val. Šakiai, “Žiburio” gimnazija,

Spalio 11 d. 17 val. Šakiai, “Žiburio” gimnazija. Didysis finalas.
Svarbu: būtina išankstinė registracija el. paštu: kantautas.tarvydas@gmail.com, laiške nurodykite savo: vardą, pavardę, amžių ir miestelį kuriame dalyvausite. Užsiregistruoti galite ir renginio vietoje, bet ne vėliau kaip 30 minučių iki jo pradžios.