Neabejoju, jog visi kurie domisi kinietiškais telefonais žino, jog jie pasižymi gan nemažu SIM kortelių lizdų kiekiu. Daugelis iš šios rytų šalies atkeliavusių telefonų turi net po du lizdus, skirtus minėtosioms kortelėms. Vienas Kinijos mobiliųjų telefonų gamintojas OTECH sukūrė naują mobilujį telefoną F1. Jis pasižymi išskirtine galimybe vienu metu naudoti net keturias SIM korteles!

Toks sprendimas turėtų pritraukti daug keliaujančius žmones, kadangi kertant valstybės sieną nereiktų keistis SIM korelės. Taip pat šis pasiūlymas turėtų pritraukti žmones naudojančius kelis telefono numerius. Svarbiausia yra tai, jog vienu metu galima naudoti visas keturias SIM korteles, nepaliekant kai kurių išjungtų, su galimybe įjungti išjungiant veikiančią kortelę. Paprasčiau tariant vienu metu veiks visos keturios SIM kortelės.

Tačiau tai tikrai ne visos šio telefono savybės. Jame rasime, kaip ir dažnam rimtesniam kinietiškame telefone, televizijos bei radijo imtuvus. OTECH F1 turės bevielį Bluetooth ryšį. Dėja telefone esantis EDGE internetas veiks labai lėtai.

Taip pat šis telefonas turės net 12,1 megapikselio kamerą. Kartais kiniečiai sugalvoja iš niekur prirašyti pikseliukų, nors tikroji nuotraukos raiška yra kurkas mažesnė. Be to didelė fotoaparato raiška neužtikrina geros nuotraukų kokybės. Prie kameros rasime žibintuvėlį pasišvietimui, ar naudojantis kamera tamsoje.

Telefone yra pilna QWERTY klaviatūra. Taip pat OTECH F1 turi ir lietimui jautrų ekraną. Jo skersmuo siekia 2,4 colio (šiek tiek daugiau, nei 6cm). Pažiūrėjus į šį telefoną, labai aiškiai matoma, jog dizainas nukopijuotas nuo Blackberry telefonų. Nieko baisaus – kinams tai įprasta ir nedraudžiama…

Kagi, kiniečiai ir toliau toliau tenkina besaikį poreikį SIM kortelėms. Nors iš kitos pusės idėja skamba gan neblogai. Galėtų panašus poreikis reikštis ir kokybės atžvilgiu, kadangi kiniečių telefonai dideliu patikimumu niekada nepasižymėjo, greičiausiai nepasižymės ir šis OTECH kurinys.

Kolkas jis bus galimas tik pačioje Kinijoje, tačiau tikėtina, jog tokių telefonų importuotojai priglaus šį modelį. Kada šis telefonas iškeliaus į parduotuves nėra žinoma, tačiau neabejojama, jog tai atsitiks labai greitai. Kaina taip pat išlieka nežinoma, bet Kinijoje gaminamų telefonų ji yra gan maža.