„Kiečiausių Spartos vyrų“ režisieriai Jasonas Friedbergas ir Aaronas Seltzeris pradėjo bendradarbiavimą dar praėjusiame amžiuje, kai abu buvo pakviesti prisijungti prie antrojo iš „Pačių baisiausių filmų“ scenarijaus kūrėjų komandos. Kartu dirbę prie antros, trečios ir ketvirtos „Paties baisiausio filmo“ dalių, šie draugais tapę scenaristai subrendo ir režisūrai. Pirmasis bendras jų kūrinys buvo užpernai pasirodęs „Pasimatymų filmas“, po kurio vėliau sekė „Didingiausias filmas“.

Savo susikurto parodijų recepto J. Friedbergas ir A. Seltzeris neatsisako ir toliau. Jie savo juostose drąsiai tyčiojasi iš visų ir iš visko! Šįkart pagrindine siužeto linija tapo savito stiliaus filmas „300“, tačiau be aliuzijų į šią juostą „Kiečiausiuose Spartos vyruose“ galima rasti užuominų į daugybę šių dienų Amerikos kino įvykių. Beje, kinu šįkart neapsiribojama. Į kailį kliūna ir nuolat pasaulį šokiruojančioms pop princesės Britney Spears gyvenimo peripetijomis.

„Kiečiausi Spartos vyrai“ – gardus kąsnelis tiems, kas negali gyventi be kandžių parodijų!

Na, o kiečiausi Games.lt vyrai (ir merginos be abejo) būtinai sudalyvaus konkurse, kuriame dovanosime bilietus į filmą „Kiečiausi Spartos vyrai“ rodomą Forum Cinemas.

Dabar visi einate į šį Spartos puslapį, ir sukuriate savo paveiksliuką, su savo nuotrauka ir juos siunčiate man. Ir viskas:)

Kiečiausių paveiksliukų laukiu iki sekmadienio vakaro (arba pirmadienio ryto, jei per savatgalį nespėsite).

Laiškus kaip visada siųskite e.pašto adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Kiečiausias (jei siunčiate „print screen“), o laiške parašykite teisingus atsakymus bei savo niką games.lt. Jei siųsite tiesiai iš tinklalapio, taip pat nepamirškite savo niko!

Visi norintys savo kūrinius talpinkite šio konkurso komentaruose.

Nepamirškite, kad Forum Cinemas šis filmas rodomas nuo vasario 8-os dienos.