Spaudos konferencijoje Vilniuje buvo pristatyt keturi nauji “Sony Ericsson” mobilieji telefonai, trys iš kurių prekyboje pasirodys tik šių metų rudenį. Užbėgant už akių galima pasakyti, kad naujųjų modelių dizainas tikrai neprastas, be to, jiems visiems būdinta tai, kad pataisytos ankstesniuose serijos telefonuose buvusios klaidelės ir trūkumai.

Rimčiausias iš naujųjų „Sony Ericsson“ mobiliųjų – verslo poreikiams skirtas stiliumi valdymas modelis P1, tęsiantis ir šiaip gerų atsiliepimų sulaukusią SE P kartą. Naujasis telefonas 25% mažesnis už P990, be to, neliko klaviatūros dangtelio. Yra integruoti bevielio tinklo, „Bluetooth“ moduliai, nepamiršta ir 3.2 Mpix raiškos fotokamera. Pridedama ir 512 MB talpos “Memory Stick Micro” atminties kortelė, na o mobilius profesionalus P1 turėtų papirkti „Symbian 9.1” operacine, galimybe siųsti ir priimti el. paštą, pilna QWERTY klaviatūra bei 2.6 colio įstrižainės lietimui jautriu ekranu. Yra pora įdomesnių funkcijų – rašysenos ranka atpažinimas ir vizitinių kortelių skenavimo galimybė.

Sony Ericsson P1 dirba

Antroji naujiena – legendinių T610 ir T630 įpėdinis T650. Labiausiai akcentuojamas atsparus šio tik 12.5 mm storio telefono korpusas, 3G palaikymas, 3,2 Mpix fotokamera. Įdomu tai, kad T650 ekrano užsklandos efektai suderintu su klaviatūros apšvietimu, t.y mygtukų apšvietimas mirksi taip, kad tai atrodo lyg natūrali užsklandos efektų tąsa. Gana įdomios bus ir T650 spalvos – su sidabriniu metalu derinama šviesiai žalia ir tamsiai violetinė.

Sony Ericsson T650

Trečias naujas ir jau šiame ketvirtyje prekyboje turintis pasirodyti telefonas S500 taip pat turi įdomių vizualinių sprendimų. Korpuso spalvos – geltona arba žalia. 3G palaikymo nėra, bet yra integruota 2 Mpix fotokamera ir priklausomai nuo paros meto ir metų laiko (!) besikeičiančios užsklandos ir apšvietimo efektai. S500 storis 14mm, yra “Bluetooth 2.0” palaikymas.

Sony Ericsson S500

Taip pat pristatytas ir nebrangus „Sony Ericsson“ mobilusis telefonas mažiau reikliems vartotojams T250. Nuo aukštesnės klasės T650 korpuso medžiagomis jis skiriasi gana mažai, tad įspūdis neblogas. Yra integruotas radijo imtuvas ir VGA raiškos kamera, storis 12.6mm, galimos korpuso spalvos – sidabrinė arba juoda. Ausinės pridedamos, bet nei EDGE, nei 3G palaikymo nėra. Tiesiog darbinis arkliukas. Prekyboje T250 turi pasirodyti rudenį, kaip ir T650 bei P1.

Sony Ericsson T250

Štai tokios tokelės. Pačiupinėjus visų minimų telefonų veikiančias versijas matyti kai kurios kryptys „Sony Ericsson“ gamyboje apskritai. Mygtukai mažėja, bet didėja tarpai tarp jų ir rasti reikiama nėra sunku. Taip pat gerokai įdomesnėmis tapo korpusų spalvos, neapsiribojančios vien nuobodžia juoda. Nepaisant kokybiškų korpusų medžiagų ir palyginti šaunių ekranų yra problema su labai liekančiais pirštų antspaudais. P1 atveju tai iš dalies kompensuoja prie telefono pridedamas dėkliukas, kuris traukiant įrenginį lauk tarsi nuvalo visus antspaudus.